STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Ztracená

Ztracená - Kapitola osmá - Otec

21. června 2016 v 11:09 | Fluffy
Další semestr a zkouškové období za námi, je čas na osmou kapitolu Ztracené! Za každý komentář budu moc vděčná. Přeji vám příjemné počtení,
Vaše Hanka

Ztracená - Kapitola sedmá - Pod rouškou tmy

18. února 2016 v 18:41 | Fluffy
autorka: Hanka

Zdravím všechny hraničářky a hraničáře!

Na další kapitolu Ztracené jste si museli počkat opravdu dlouho, minulý díl jsem naší milé velitelce posílala snad před půl rokem, ale teď jsem konečně zpátky. Škola mi dávala opravdu zabrat, tudíž na psaní nebyl čas ani myšlenky. Naštěstí mám svoje první zkouškové období úspěšně za sebou a vy si můžete zase trochu počíst o tom, jak se to v Aridě vyvíjelo dál.

Příjemnou zábavu,
Vaše Hanka

Ztracená - Kapitola šestá - Kdo uteče, vyhraje

16. srpna 2015 v 19:00 | Fluffy
autorka: Hanka


Kapitola šestá

Kdo uteče, vyhraje

Rozzlobený na svého pána, naštvaný sám na sebe a stále trochu v šoku z nečekaného poznání, utekl Liam z domu. Měl sto chutí prásknout za sebou dveřmi, ale neudělal to. Ještě v něm zbyla špetička rozumu, kterou do pozadí nezatlačil ani náhlý příval emocí. Našeptávala mu, že by to rozhodně nebyl dobrý nápad. Upozornit na sebe nechtěl. A tak jen tiše zavřel a vystřelil rychle pryč. Chvilku si v mysli přidržel obraz hlasitě se zabouchávajících dveří, pak ho znechuceně odkopl. Bylo by hezké takto ukázat Ab´Hashovi, co si o něm myslí, ale všechno by tím ohrozil.

Ztracená - Kapitola pátá - Imán

11. května 2015 v 14:52 | Fluffy
autorka: Hanka


Kapitola pátá

Imán

Liam mlčel. Ab´Hashovo sdělení ho připravilo o rovnováhu. Všechno, co doposud nechápal, začalo dávat smysl. Avšak hlavou se mu honily další otázky. Bylo jich mnoho. Jedna přes druhou proplouvaly Liamovi hlavou a přetahovaly se o jeho pozornost. Ale jen jediná splynula z jeho rtů.

Ztracená - Kapitola čtvrtá - Příbuzné si nevybereš

22. února 2015 v 16:24 | Fluffy
autorka: Hanka


Kapitola čtvrtá

Příbuzné si nevybereš

Vstal brzy před východem slunce. Jeho první kroky vedly k Sáře. Tiše otevřel dveře. Pohled, který se mu naskytl, ho přinutil zůstat pobaveně stát. Uzounkým okénkem vysoko ve zdi vnikal do pokoje matný svit pouliční lampy. Tak tak stačil na to, aby osvětlil obličeje lidí v místnosti. Všechny tři ženy spaly. Stará Suzanna v ošoupaných, zaprášených šatech stejné barvy jako její vlasy ležela rozvalená na zemi nejblíže ke vchodu do pokoje. S ústy dokořán hlasitě pochrupovala.

Ztracená - Kapitola třetí - Odvaha

3. února 2015 v 12:01 | Fluffy
autorka: Hanka


Kapitola třetí

Odvaha

Po nenadálém hluku, který způsobila pěst bušící na vchodové dveře, se v Ab´Hashově pracovně rozhostilo hluboké ticho. Liam vyskočil z taburetky v přesvědčení, že je to jeho konečně se vracející kamarádka, ale nyní si tím už nebyl tak jistý. Váhavě přešel ke dveřím. Zastavil ho rozhodný pánův hlas.

Ztracená - Kapitola druhá - Neznámá

7. prosince 2014 v 19:42 | Fluffy
autorka: Hanka
Kapitola druhá

Neznámá

"Já," vydechla Sára. "To já ji koupím." Byla si jistá, že ji nikdo nemohl slyšet, proto zopakovala hlasitěji: "Koupím ji."

Vousatý muž na ni upřeně hleděl a nevěřícně povytáhl obočí. Malá dívenka před podiem, oděná do dlouhého splývavého roucha, těkala pohledem mezi ním a otrokyní, již chtěla koupit. Věkem ještě určitě nedosáhla hranice šestnácti let a prodávající poznal, že je také otrokyní. Věděl to, ale kdyby se ho někdo zeptal, jak to zjistil, nedokázal by odpovědět. Prostě to tak bylo. Na takové lidi měl čich. Přimhouřil oči.

Ztracená - Kapitola první - Žena v šedém

5. října 2014 v 10:00 | Fluffy
autorka: Hanka

Ahoj všem čtenářům! Omlouvám se za tu ošklivou obrovskou časovou prodlevu mezi prologem a první kapitolou (ano, maturitní ročník), o to víc doufám, že se vám bude líbit. Jak už jsem slibovala, tentokráte se odehrává v Sokoru, nám velmi dobře známém aridském přístavu. Kapitolu jsem začala psát dávno před tím, než jsem četla Otroky ze Sokora, proto se mé popisy města hodně liší od těch Flanaganových. Snad to nebude překážkou, abyste si čtení náležitě užili. Tak hurá do toho! :o)
Vaše Hanka

Ztracená - Prolog - Otrokáři

27. srpna 2014 v 9:57 | Fluffy
autorka: Hanka


Tak tu máte slibovaný další výlet do světa Hraničářova učně s názvem Ztracená. Doufám, že se vám bude líbit, protože je to něco úplně jiného, než na co jste zvyklí z Černé perly. Evana a Tess tu nenajdete. Děj se odehrává až po skončení Královské hraničářky a hlavní hrdinkou příběhu je mladá otrokyně ze Sokora. Psát jsem začala ještě před vydáním čtvrtého dílu Bratrstva, které se tímto městem zabývá, proto vás prosím, abyste mé popisy brali s rezervou. :o)
Přeju vám příjemné počtení a snad mi tu zanecháte pár komentářů. Díky. :o)
Vaše Hanka
 
 

Reklama