STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Ta druhá

Ta druhá - Kapitola 3

12. prosince 2016 v 16:56 | Fluffy
autorka: Cruela


Kapitola 3

V následujících dnech Ninian trávila ve svém pokoji více času, než na ni bylo obvyklé. Zabrala se do knih, které si vypůjčila, a Aren už se začínal obávat, že se z ní nakonec stane knihomol. Při běžných denních činnostech jako by byla myslí nepřítomná.

Ta druhá - Kapitola 2

28. června 2016 v 11:53 | Fluffy

autorka: Cruela


Kapitola 2

Ninian zase cvičila. Jeden šíp létal za druhým a nikdy neminul cíl. Její sebejistota a rychlost jí dodávaly nebezpečný vzhled. Plavé vlasy svázané v ohonu jí lehce vlály ve větru. Lehce se pohupovala po špičkách a vyvažovala rovnováhu. Na ostře řezané tváři se zračilo plné soustředění.

Ta druhá - Kapitola 1

30. července 2014 v 11:06 | Fluffy
autorka: Cruela


Kapitola 1

Fousatý hraničář na ošuntělý stůl položil nádherně vonící večeři. Naproti němu seděla dívka s blonďatými rovnými vlasy a oříškově hnědýma očima, které civěly na jídlo před sebou.

Ta druhá - Prolog

10. července 2014 v 19:56 | Fluffy
autorka: Cruela


Prolog

Muž malé postavy se neslyšně prodíral podrostem. Svíral malou ručku drobné dívenky, které po tvářích stékaly slzy, a vláčel ji za sebou. Na bocích byl ověšený nabroušenými dýkami, z nichž jednu měl čerstvě omytou od krve. Na tváři se mu zračil spokojený úsměv, který se mu po tváři rozlil pokaždé, když odvedl čistou práci. A při pomyšlení na velkou sumu, která na něj čeká. To děcko taky někde dobře prodá.
 
 

Reklama