Syn Toskana

Syn Toskana - 5. kapitola - Bitva u Gargany

4. dubna 2014 v 12:47 | Fluffy
autor: RohlíkusKapitola 5

Na pláních u vesničky Gargany se shlukovala vojska. Jedna patřila obávaným modře pomalovaným Skotijcům a druhá byla narychlo sestavená vojska plná falang, která se měla bít za Araluen.

Skotijské vojsko na pochodu znělo jako blížící se smrt a řev jejich vojáků jako řev lvů, kteří se měli brzo nakrmit. Mezi nimi byla i jejich velitelka Sargoth, ale když viděla, jak je araluenské vojsko vyzbrojené a rozestavěné, tak zpanikařila a na svém koni Kastovi se zařadila do zadních řad.

Syn Toskana - 4. kapitola - Komplikace

4. března 2014 v 20:22 | Fluffy
autor: RohlíkusKapitola 4

"Máš všechno sbalené? Vracet se zpátky by nám zabralo asi půl dne," otázal se Will svého společníka Marcuse, který jel na svém novém hřebci Bucefalovi sotva pár metrů před ním.

Syn Toskana - 3. kapitola - Dohoda a Bucefalus

24. února 2014 v 19:15 | Fluffy
autor: Rohlíkus


Kapitola 3

"Kdo jsi a kde to jsme, odpověz, dělej!" Marcus celý zmatený se prudce napřímil a pohrozil Willovi prvním, co měl po ruce, a to byla jídelní vidlička.

Syn Toskana - 2. kapitola - Sargoth

11. února 2014 v 13:35 | Fluffy
autor: Rohlíkus


Kapitola 2

Garlugie

2 roky před výpravou do Araluenu

"Seřadit! Pozor! Vpravo hleď!"

Na pláních u vesničky Garlugie se zrovinka seřadila toskánská armáda, která se chystala na tvrdou bitvu se skotijskými hordami. Toskánské šiky byly seřazeny do dvou řad.

Syn Toskana - 1. kapitola - Průsmyk smrti

6. února 2014 v 13:11 | Fluffy
autor: Rohlíkus


Kapitola 1

"Boční vítr!"

Toskánská triéra se prudce naklonila na stranu a její pasažéři se museli držet, čeho mohli, aby nepřepadli do rozbouřených vod Úzkého moře. Vítr čím dál více sílil a vlny taktéž.

Syn Toskana - Prolog

28. ledna 2014 v 18:01 | Fluffy
autor: Rohlíkus

Mladý Marcus Decimus Maximus se zoufale snaží vyrovnat svému otci hrdinovi. Náhle je předvolán před toskánský senát, aby velel diplomatické misi do Araulenu, která dopadne trošičku nevyvedeně.

Pomůžou mu nově získaní přátelé odvrátit svoji vlast od zkázy a získá konečně vysněné vavříny, nebo vše skončí v prachu a krvi pohřbeno pod zemí? 
 

Reklama