STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Pro více informací nás kontaktujte na rangersapprenticecz@gmail.com

Rozhovory s povídkáři

Zrzek odhalen: Tajemství Crowleyho juniora

26. srpna 2016 v 19:58 | Patt & Fluffy
Rok se nám sešel s rokem, káva byla prolita, rozhovor zapředen... Zkrátka a jednoduše, od prvního a posledního rozhovoru s adminkou Fluffy uběhlo dost času. A jelikož se mnohé změnilo, napadlo mě, že by bylo fajn dát naší velitelce takový domácí úkol a nechat ji se trošku rozepsat. Aby se náhodou nenudila během pátečního odpoledne. Inspirovala jsem se některými otázkami, které již byly položeny, ale přidala i nějaké nové. Tak snad se vám budou líbit!

Pac a pusu, Halt v sukních

Rozhovor s RenyNew

23. února 2014 v 12:00 | Fluffy
Tentokrát se dostala na řadu Reny, autorka Hraničářky a příběhu o Willovi - Třetí modré krve. Když jsem četla její odpovědi, měla jsem pocit, že se dívám na věty, které bych napsala já sama. =) Možná taky proto, že se s Reny znám už od začátku tohohle blogu. =)

Ostatně se o tom můžete přesvědčit sami!

Rozhovor s Isabellou

9. února 2014 v 11:32 | Fluffy
Po dlouhé době Vám přináším další rozhovor, tentokrát s autorkou povídky První hraničář - Isabellou. =) Pokud Vás zajímá, jak si poradila s někdy ošemetnými otázkami, tak vzhůru do čtení! =)

Rozhovor s Fluffy

24. listopadu 2013 v 11:40 | Fluffy
Upřímně se přiznám, že jsem se rozepsala nějak víc, než jsem původně chtěla, ale zase tu máte doopravdy detailní odpovědi na každou otázku, kterou jsem položila všem ostatním autorkám. =)
Pokud se mě budete chtít na něco doptat, nebo jen reagovat na některou moji odpověď - sem s tím. =) Pevně doufám, že to přečtete až do konce a neusnete u toho. =)


Rozhovor s Iviis

17. listopadu 2013 v 14:05 | Fluffy
Když jsem dělala rozhovor s Iviis, měla jsem pocit, že ji znám odjakživa. =) Bavila jsem se, když mi přibližovala, co dělá, když je část knížky obzvlášť napínavá - a teď si to můžete přečíst i vy. =)
Jsem si jistá, že budete mít stejný pocit, jako jsem měla já. ;)


Rozhovor s Hankou

17. listopadu 2013 v 14:00 | Fluffy
Z nějakého záhadného důvodu, který mi je opravdu naprosto neznámý - a taky mě pekelně naštval =D -, mi při přípravě dalšího rozhovoru s Iviis, zmizel ten s Hankou. Zničehonic udělal kouzelné ,puf´a nezbyl po něm ani nadpis. =D Proto jsem se rozhodla ho uveřejnit ještě jednou, takže komu tenhle rozhovor utekl, má šanci si ho přečíst znovu. =)


Rozhovor s Jankou

6. října 2013 v 12:38 | Fluffy
Tenhle rozhovor byl pořízený už na konci července, ale protože měly stránky pauzu, dostáváme se k němu až teď. =)

Pokud Vás zajímá, jak si Janka poradila s některými otázkami, směle do čtení! =)

Rozhovor s Casion

11. srpna 2013 v 11:00 | Fluffy
Tak a je to tady, přináším Vám první rozhovor s autorkou povídky Snová realita - Casion. Casion byla úplně první, kdo se vydal napospas celkem třiatřiceti někdy i pěkně záludným otázkám a já bych jí tímto chtěla poděkovat, stejně jako ostatní autorkám, že tuhle iniciativu přijaly s radostí a spolupracují se mnou jedna radost. =)

Přeji Vám všem pěkné čtení! =)


 
 

Reklama