STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Pro více informací nás kontaktujte na rangersapprenticecz@gmail.com

Redmont

Obyvatelé hradu Redmontu

22. ledna 2011 v 17:48 | Ju
Baron Arald

Vládne Redmonstkému lénu a je to jeden z nejstarších poradců samotného krále Duncana. Je statečný a velmi loajální. Má smysl pro humor a miluje vtipy, ale jeho vlastní se míjejí s účinkem, protože jako vysoko postaveného vládce ho bere každý vážně.


Lady Paulina

Lady Paulina je hlavou diplomatické služby na hradě Redmontu. Je vysoká a velmi půvabná. Přátelí se s lordem Anthonym, královským komořím, a král Duncan si jí velmi váží.
V první knize si do svého učení vybrala Alyss.
Celý život byla zamilovaná do Halta, kterého si v páté knize vezme za manžela.


Sir Rodney

Sir Rodney je redmontským bojovým mistrem. Je to mohutný a vysoký muž se zlomeným nosem a knírem. Umí skvěle zacházet s válečnou sekerou a jeho erbem je šarlatová vlčí hlava, kterou získal jako mladík v boji se Skandijci. Přátelí se s baronem Araldem a s Haltem.


Jennifer Dalbyová

Jenny vyrůstala v opatrovně s Willem a Horácem. Je hezká, baculatá, má blonďaté vlasy a je pořád veselá.
Vždycky milovala jídlo a projevil se u ní kuchařský talent. Při Dni vybírání se dostala do učení k mistru Chubbovi, vyhlášenému kuchaři v celém Araluenu.

Po vyučení se rozhodla opustit hradní kuchyni a zřídila si vlastní jídelnu v Redmonstké vesnici.
V páté knize se na svatbě Lady Pauliny a Halta poznala s Gilanem, do kterého se zamilovala. Ale neví, že je její cit opětovaný.


George Carter

George je bývalým chráněncem redmontské opatrovny. Je štíhlý, vytáhlý a má pihatý nos. Fascinují ho pravidla a smlouvy. Rád analyzuje situace z obou stran. Je vybrán písařským mistrem, aby se naučil jeho řemeslu. V osmé knize se Jenny zmiňuje, že se George stal jedním z předních obhájců v Redmonstkém lénu.


Martin

Baronův sekretář. Martin je velmi snaživý a přikládá důležitost slavnostním ceremoniím tím, že zvyšuje hlas.

 
 

Reklama