STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Už v létě! ;-)

Rebelka

Rebelka - 4. kapitola

11. prosince 2013 v 13:53 | Fluffy
autorka: Avalon


4. kapitola

"Páni," hvízdla Scarlett. "To je výška. Bych se posrala, kdybych z toho spadla!"

Tři hraničáři a rusovlasá dívka stáli před pracovnou barona Aralda a Scarlett se vykláněla z okna. Baron, jak jim oznámil tajemník Martin, byl momentálně zaneprázdněn, a tak museli počkat. Hraničáři seděli na dlouhých dřevěných lavicích a zdáli se být úplně klidní, Scarlett si to naopak rázovala po místnosti a nervózně podupávala nohou.

Rebelka - 3. kapitola

16. října 2013 v 13:36 | Fluffy
autorka: Avalon


Kapitola třetí

"Nevím, co si o tom mám myslet, Crowley," přiznal se Halt veliteli hraničářského sboru. "Promluvil jsem si s ní a dozvěděl jsem se neuvěřitelné věci! Ta dívka tvrdí, že Země je kulatá, vysvětlila mi, proč se střídají čtyři roční období, jak vznikla pohoří a jak funguje tělo člověka."

Rebelka - 2. kapitola

20. srpna 2013 v 9:00 | Fluffy
autorka: Avalon


2. PROBUZENÍ

Hraničář Halt seděl před dřevěnou chatou na kraji lesa a brousil si vrhací nůž. Pozoroval svého učně Willa, který trénoval lukostřelbu. Právem byl hrdý na pokroky, které Will udělal za ten rok, co byl hraničářským učněm.

Rebelka - 1. kapitola

27. července 2013 v 12:00 | Fluffy
autorka: Avalon

Název povídky: Rebelka
Postavy: Scarlett Sweet (mnou vymyšlená postava), Will, Halt, Gilan, Crowley a všechny důležité postavy z prvních knih HU
Povídka Rebelka volně navazuje na první knihu Hraničářův učeň.
Děj: Šestnáctiletá Scarlett má i přes dost nafoukaný zevnějšek dobré srdce. Před necelým rokem přišla o rodiče a od té doby to s ní jde z kopce. Potlouká se od problému k problému, střídá jednu školu za druhou a stále marně doufá, že se jí vrátí její minulý život. Jednoho dne se jí do rukou dostane záhadný přívěšek, který by jí mohl vrátit rodiče. Nic se však nemá přehánět a rozhodně se nemá zahrávat se silami mocnějšími, než jsme my sami. To Scarlett zjistí, když už je pozdě…"Když už nemáš žádnou naději, vymysli si ji."
Autor neznámý

 
 

Reklama