STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Pro více informací nás kontaktujte na rangersapprenticecz@gmail.com

NEWS

John Flanagan slaví narozeniny!

22. května 2013 v 13:24 | Fluffy
Dnes slaví John Flanagan svoje 69. narozeniny!
Přejeme všechno nejlepší!


Australský přebal ke dvanácté knížce Hraničářova učně!

9. května 2013 v 9:19 | Fluffy
Dnes ráno mi na mail přišla první informace o dvanácté knížce - a hlavně o jejím obalu! Tak se s Vámi hned dělím. =)
Co na ni říkáte?

Obálka 12. knihy už příští týden!

1. května 2013 v 12:50 | Fluffy
Podle facebookovských stránek australského vydavatelství se příští týden můžeme těšít na obálku ke dvanácté knize Hraničářova učně!


Soutěž o devátou knížku!

28. dubna 2013 v 8:00 | Fluffy
České nakladatelství dnes dává do soutěže devátý díl Hraničářova učně. Ten, kdo ho ještě nemá, se tak může pokusit vyhrát přírůstek do své knihovničky! =)

Přeju hodně štěstí!


Soutěž o osmou knihu!

20. dubna 2013 v 8:00 | Fluffy
České nakladatelství dnes dává do soutěže osmý díl Hraničářova učně. Ten, kdo ho ještě nemá, se tak může pokusit vyhrát přírůstek do své knihovničky! =)

Přeju hodně štěstí!

Soutěž o sedmou knihu Hraničářova učně!

11. dubna 2013 v 9:00 | Fluffy
České nakladatelství dnes dává do soutěže sedmý díl Hraničářova učně. Ten, kdo ji ještě nemá, se tak může pokusit vyhrát přírůstek do své knihovničky! =)

Přeju hodně štěstí!


Ukázky z knížek!

10. dubna 2013 v 12:42 | Fluffy
Na stránkách českého vydavatelství se objevila aktualizace, co se týče ukázek z knížek - a mezi nimi samozřejmě nesměly chybět knížky, které napsal John Flanagan!
Tudíž, pokud vás zajímá, jaké ukázky z knížek, které jste ještě nestihli přečíst, vydavatelství vybralo, podívejte se! =)

E-booková akce!

3. dubna 2013 v 15:53 | Fluffy
Můj internet stále stávkuje, takže tentokrát dokonce i bez obrázku. =D Doufám, že se zítra umoudří a už mi dá zase plnou moc. =)

České nakladatelství Egmont zpřístupnilo své elektronické knihy dalšímu portálu - a při té příležitosti se některé z nich objevují se slevou. A mezi nimi i osm dílů Hraničářova učně a první kniha Bratrstva! =)

Takže pro fanoušky, kteří už vlastní čtečku, to může být výhodná koupě. =)

Dnešní soutěž o Hořící most!

2. dubna 2013 v 20:44 | Fluffy
Omlouvám se, že to sem dávám, až teď - ale nefunguje mi internet tak, jak by měl a teprve jsem přišla ze školy. =)

Na stránkách českého vydavatelství probíhá soutěž o druhý díl HU! Přeju hodně štěstí! =)

John Flanagan finalistou!

21. března 2013 v 21:51 | Fluffy
Právě dnes bylo oznámeno, že John Flanagan se stal jedním z finalistů Aurealis Awards 2012 (pozn. překl.: australské literární ceny zahrnující kategorie sci-fi, horor, fantasy, pro mladé a dětská fikce.). Byl nominován za třetí díl ze série Bratrstva: Lovci.

Výsledky budou vyhlášeny v sobotu, 18. května 2013 v Sydney.

Držíme palce!

Víkend slev

17. března 2013 v 9:39 | Fluffy
Pokud vám chybí některý z dílu HU ve vaší knihovničce, měli byste se ještě dnes rychle podívat do e-shopu českého nakladatelství. Tento víkend tam probíhá slevová akce právě na sérii od Johna Flanagana! =)

Kniha dvanáctá - Královský hraničář

3. března 2013 v 21:21 | Fluffy
(edit 19.1.2013) DVANÁCTÁ KNÍŽKA V ČEŠTINĚ VYCHÁZÍ POD NÁZVEM "KRÁLOVSKÁ HRANIŘÁŘKA" UŽ 21.1.2014, VÍCE INFORMACÍ V SEKCI "KNIHY" - OBJEDNAT SI JI MŮŽETE PŘES ODKAZ V MENU, POD RUBRIKOU "PROJEKTY"

POKUD VÁS ZAJÍMAJÍ NOVINKY O FILMU A DALŠÍCH KNIHÁCH OD JOHNA FLANAGANA, PŘEČTĚTE SI ROZHOVOR S NÍM ZDE.

Dlouho očekávaná dvanáctá knížka - a konečně informace, na které všichni čekáme. V Austrálii vyjde už letos - 1. října! My můžeme jen doufat, že překlad do češtiny bude co nejrychlejší a brzy se objeví i na pultech tuzemských knihkupectví. =)
A poslední novinkou je samotný název - poslední knížka Hraničářova učně se jmenuje Královský hraničář (v originále The Royal Ranger).

Takže, zakroužkujte si datum! =)

Dopsaná knížka - páni, vážně bych se chtěla podívat do těch desek a číst! =D

Dovolte mi, abych vás seznámila s tím, co se tady bude dít. =)

1. ledna 2013 v 15:15 | Fluffy
Co nás čeká na blogu v roce 2013?

"Iššo ni!"
Tenhle rok jsem se rozhodla, že mimo svých obvyklých předsevzetí - jako, že budu pilnou studentkou, budu víc cvičit a tak podobně -, si udělám hlavně předsevzetí, jak tenhle blog vrátit znovu do chodu a dokonce ho vylepšit. To pro mě znamená, že si na každý měsíc vytvořím plán, který by tomu měl dopomoci.

Jelikož leden je známý jako zkouškové období na vysokých školách, a ta moje bohužel není žádnou výjimkou, budu realistická, a tudíž se pokusím občas jen dohnat to, co jsem za poslední rok nečinnosti zameškala - obrázky, informace, videa. A snad se sem vrátí alespoň část čtenářů a část fanoušků Hraničářova učně, kteří mi to tu pomáhali udržovat v chodu.

Pokud tohle čte někdo, kdo mi přispíval svou povídkou, nebo kdo by třeba přispívat chtěl, budu ráda, když mi napíše mail, že o tom uvažuje, jak je na tom se psaním a jestli plánuje se k tomu v následujících měsících vrátit.

Já za sebe mohu slíbit, že svoji povídku Hra o čas dokončím, jakmile mi skončí zkouškové, a taky potěším snad některého čtenáře, že plánuji novou povídku; snad o nic méně zajímavou.

Taky se hned vrhnu na stránky, které mi psaly o spřátelení - okamžitě je přidám, aby každý viděl, odkud jste sem zabloudily. Znovu opakuji, že jsem vážně spřátelený blog na baterky - nemám čas chodit na ostatní stránky každý den, povinně komentovat, jen abych udržela přátelství. Jsem ochotná pro vás hlasovat, psát komentáře pod články, které mě dokáží zaujmout a propagovat vás i zde; ale pokud o mé přátelství jinak nestojíte a je podmíněno tím, že se musím pravidelně hlásit a pravidelně prosit, abych směla zůstat na jiných stránkách, je mi to velmi líto. Jsem doopravdy časově vytížený člověk a tohle nestíhám. (Většina z vás, kteří neprošli maturitním ročníkem a začátkem vysoké školy, to pochopí, až se k tomu sami "dohrabou". =D)

Budu ráda, pokud se znovu zapojíte do chodu blogu, protože bez vás to samozřejmě nejde. =) A budu ještě radši, když mi o sobě dáte vědět - ať už komentářem, nebo krátkou zprávou na mail. Na maily bych měla být schopná odpovídat denně, stejně tak jako jsem nejméně jednou za den přítomná na facebookovském profilu těchto stránek. Pokud je vám něco nejasné ve světě Hraničářova učně či Bratrstva, pokud máte dotazy, nebo vám v příběhu jen něco nesedí a rádi byste se s někým poradili - jsem vám ochotná kdykoliv a s čímkoliv pomoci, pokud to bude v mých silách.

Jestli jste se dočetli až sem a nepřestali ty moje žvásty louskat někde v polovině, pak máte obdivuhodnou trpělivost. =D A já vám za ni samozřejmě děkuji. =) Přeji vám všem do nového roku 2013 spoustu zdraví, úspěchů a osobní pohody. A doopravdy moc se těším na spolupráci s vámi.

Rozloučím se stejně, jako jsem začala. Jednoduchou větou, která v desáté knize skvěle vystihuje celého Hraničářova učně a dává nám tak najevo, proč je tahle série stále tak skvělá. Protože, když se všechno, co si umaneme, dělá společně a s přátelstvím, dají se porazit všechny neduhy světa. (Nebo Arisakovi sendžiové, samozřejmě. =D)

"Iššo ni!"

Šťastný nový rok všem! =)

1. ledna 2013 v 11:19 | Fluffy

Dvanáctá kniha Hraničářova učně potvrzena!

27. prosince 2012 v 16:21 | Fluffy
A konečně jsme se dočkali!
Bylo to oficiálně potvrzeno vydavatelstvím - můžeme se těšít na dvanáctou knihu příběhů o Willovi! Dvanáctá knížka, jejíž obsah je ještě utajený, ačkoliv se setkáváme se stovkami spekulací, by v Austrálii měla vyjít v říjnu příštího roku.

Stejně jako díly další série - Bratrstva. Zatímco my, čeští fanoušci, netrpělivě očekáváme třetí díl, v Austrálii by se mělo další pokračování objevit až napřesrok, ale ani tím si není vydavatelství jisté.
Dále se tu objevují zprávy o novém filmu, ale zdá se, že je vše při starém - film je ve filmové databázi zařazen pod pojmem in development, takže musíme prostě jen čekat, kdy bouchneme šampaňským a budeme moci do kina. =)

http://www.imdb.com/title/tt1167559/
http://www.facebook.com/rangersapprentice

Blog opět v provozu - oznámení!

27. prosince 2012 v 15:45 | Fluffy
Všechny moc zdravím!
Je to už skoro rok, co se tu objevil poslední článek - omlouvala jsem se, že nemám na stránky vůbec čas a to stále trvá, jenže... pod stromečkem mě čekalo překvapení. Ježíšek mi nadělil dva díly Bratrstva, a tak mi připomněl, že ačkoliv stále bojuji se školou, nestíhám a pořád koukám do učení, alespoň chvíli bych si vždycky měla najít na to, co mě baví. A to je být tady s vámi a sdílet společnou lásku k dílům Johna Flanagana, který je dle mého jedním z nejlepších spisovatelů fantasy.

Takže jsem zpátky a doufám, že mi pomůžete to tu znovu rozjet! =) Znovu vás tedy prosím o povídky, o obrázky, o cokoliv, o co se chcete podělit s dalšími fanoušky! =)

KONTAKTY:
rangersapprenticecz@email.cz
a nový, další kontakt: rangersapprenticecz@gmail.com

Trochu opožděně...

21. ledna 2012 v 11:21 | Fluffy
Chtěla bych Vám všem, kteří navštěvujete stránky, velmi opožděně popřát skvělý rok 2012! =) Ať se Vám splní všechno, co si přejete. =)

Také jsem se chtěla omluvit - bohužel maturitní ročník je velmi vyčerpávající, a tak nemám tolik času provozovat stránky. =) Slibuji ale, že se budu co nejvíc snažit. ;)

20. 2. 2012 - Vyjde 11. kniha

17. prosince 2011 v 16:16 | Fluffy
Natálka si zahrála na detektiva a poslala nám na mail úžasnou novinku. Děkujeme za info. =)

Dne 20. února příštího roku vyjde český překlad Ztracených příběhů.


Jak se těšíte? =)


E-knihy

16. prosince 2011 v 13:22 | Fluffy
Ačkoliv držet papírovou knihu v ruce je nezapomenutelné kouzlo, ani technika nemohla opomenout znovu-vydání knih Hraničářova učně.
K dostání jsou zatím první dva díly, článek se bude postupně aktualizovat, jak budou přibývat další. =)
(EDIT: 10. 2. 2014: Momentálně je k dispozici dvanáct dílů ze série HU a tři díly Bratrstva)

Obálka 11. knihy

15. prosince 2011 v 16:46 | Fluffy
Michal nám na e-mail poslal skvělou novinku - obálku jedenácté knihy! =)
Děkujeme. =)
A co na ni říkáte?

 
 

Reklama