STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Už v létě! ;-)

Komentářová povídka - Pašerácká stezka

Pašerácká stezka II

26. ledna 2015 v 11:43 | Fluffy
Věřili byste tomu, že už jsme dohromady napsali šest stránek? Přes tři tisíce slov! Doufám, že budeme stejně pokračovat, nemusíte psát přeci odstavce, stačí i dvě, tři větičky, abyste příběh posunuli! =)

Pravidla si můžete připomenout tady, diskutovat s ostatními hned vedle. ;-)

Vzhůru do čtení a do psaní! =)

Pašerácká stezka

10. listopadu 2014 v 10:46 | Fluffy
Ahoj všem návštěvníkům! =)

Nejdřív pár informací na začátek - komentářová povídka funguje jednoduše. Vždy navazujete příběh na to, co už bylo napsáno před vámi - jak do článku, tak do komentářů. Prosím, abyste ctili formu (tedy jak třetí osobu, kterou je povídka začata, tak i standard, který nastavil sám pan Flanagan - psát slušně. ;-)). Pokud povídku chcete probrat, je založen článek Diskuze k Pašerácké stezce, kam můžete směřovat dotazy, nebo názory, jak vás to baví, co se vám na povídce zatím líbilo nebo nelíbilo atd. =) Samozřejmě můžete i něco málo zmínit do svého povídkového komentáře - abychom mohli odlišit vaši malou autorskou vsuvku, piště ji mezi dvě hvězdičky (*váš text*) na samostatný řádek oddělený enterem.
Po měsíci (nebo i dříve, záleží na délce povídky, dám vám včas vědět) bude text napsaný všemi autory přesunut do nového článku a my budeme moci pokračovat pod nový, aby nedošlo ke kupení komentářů a dalo se v tom lépe vyznat. ;-)

Pevně doufám, že jsem základní pravidla vysvětlila jasně. A vzhůru do tvoření! =)

Diskuze k Pašerácké stezce

10. listopadu 2014 v 10:45 | Fluffy

Diskuze ke komentářové povídce Pašerácká stezka.
 
 

Reklama