STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Už v létě! ;-)

Hraničářské sněmy

Čtvrtý hraničářský sněm - Finální informace

3. září 2017 v 17:58 | Fluffy & Patt & Hanka & Reny &Tammi

Ahoj kamarádi,

už se to opět blíží a příští víkend se opět sejdeme. =)

Kdy a kde?

Tentokrát v sobotu 9. 9. 2017, sraz bude u sochy sv. Václava na Václavském náměstí (stanice metra A/C - Muzeum) v 10 hodin. (Opět zkusíme stát pod ocasem, určitě nás poznáte, ale pokud bychom tam náhodou nebyli, obejděte sochu kolem dokola a někde tam budeme. ;-))

Čtvrtý hraničářský sněm - první informace

29. července 2017 v 23:00 | Fluffy & Patt & Hanka & Reny &Tammi

Rok se s rokem sešel… a my pro vás máme oznámení, které se týká našeho již čtvrtého setkání.

Výjimečně a z vážných důvodů se letošní sněm bude konat druhou zářijovou sobotu, tedy 9. 9. 2017 v Praze, a to od 10:00, kdy se opět sejdeme pod sochou sv. Václava na stejnojmenném náměstí. S radostí zveme ty, kteří už za námi pravidelně jezdí, a také ty jednotlivce, kteří ještě nemají svůj hraničářský sbor.

Reportáž ze sněmu 30. 8. 2016 aneb Balada o Haltově hereckém umu a Horáci stromolezci

14. září 2016 v 15:24 | Fluffy & Patt & Hanka & Reny &Tammi

Reportáž ze sněmu 30. 8. 2016 aneb Balada o Haltově hereckém umu a Horáci stromolezci

Třetí hraničářský sněm - Informace

30. července 2016 v 12:15 | Fluffy & Patt
Tu slyš: jedna - druhá -
v půl druhé zvon udeří;
klika cvakla a sněm volá -
Crowley s Haltem vchází do dveří.

Milé hraničářky, milí hraničáři a zvědaví učňové,

rok se s rokem sešel, nastal čas se znovu sejít a prodiskutovat situaci v našem království a seznámit vás s přidělením úkolů na období příští.

Kdy a kde?

Tentokrát se sejdeme v úterý 30. 8. 2016, sraz bude u sochy sv. Václava na Václavském náměstí (stanice metra A/C - Muzeum) v 13:30 hodin. (Opět zkusíme stát pod ocasem, určitě nás poznáte, ale pokud bychom tam náhodou nebyli, obejděte sochu kolem dokola a někde tam budeme. ;-))

Pod dubem

6. října 2015 v 15:25 | Hanka & RenyNew & Tammi


Úvodem

Ahoj hraničářky a hraničáři!

Letos jsme se vám opět rozhodly přiblížit, co se dělo na sněmu v pátek 28. srpna 2015 v Praze, poněkud netradičně. Pokud čekáte obvyklou reportáž, jste na omylu. Bude to úplně něco jiného. Pravda, máme malé velké zpoždění a za to se omlouváme. Tímto bychom také chtěly poděkovat Fluffy a Patt za to, jakou práci si s organizací srazu daly. Moc se vám to povedlo a my si to užily. Těšíme se na další! :o)

A teď - jste zvědaví, co si na vás tři hraničářky z Plzeňského léna připravily? To je dobře. Tak hurá do čtení!
S pozdravem,
vaše Hanka, RenyNew a Tammi

Druhý hraničářský sněm - Finální info

6. srpna 2015 v 11:49 | Fluffy & Patt

Zdravíme hraničáře ze všech lén! =)

Z moci nám svěřené naším velitelem Crowleym vám přinášíme poslední informace týkající se letošního srazu. =) Najdete tu základní shrnutí - takže kdy a kde se sejdeme, jak nás poznáte, co si s sebou máte vzít, a nastíníme vám letošní program. =)

Kdy a kde?

Jedná se o pátek 28. 8. 2015 , sraz bude na Václavském náměstí u sochy sv. Václava (stanice metra A/C - Muzeum) v 13:30 hodin. (Zkusíme stát "pod ocasem", ale kdo ví, kde bude místo, takže kdybyste nás tam nenašli, obejděte sochu a určitě nás objevíte. =))

Druhý hraničářský sněm - další informace

23. července 2015 v 11:01 | Fluffy & Patt

Ahoj všem,
jelikož se sněm pomaloučku blíží - a já a Patt teď na dva týdny odjíždíme, abychom pro vás domyslely program ;-) -, přinášíme malinko s předstihem pár základních informací.

Přesný čas a místo setkání se ještě upřesní, ale bude to určitě někdy po obědě, sledujte stránky - jen co budeme vědět víc, dáme vám okamžitě vědět. =)

Druhý hraničářský sněm

15. července 2015 v 10:46 | Fluffy & Patt

A je to tady, konečně je více či méně jasno, že se znovu sejdeme. =)

Sejdeme se opět v PRAZE, tentokrát v pátek 28.8.!

Program je právě ve vymýšlecím procesu - proto bych vás poprosila, pokud chcete přijít, dejte nám o tom vědět, jestli s vámi máme počítat (zatím stačí sem do komentářů, nebo můžete použít e-mail). Stačí zatím předběžně, zde na stránkách vás budeme informovat, jak to vypadá s plány a co všechno s sebou budete potřebovat (ale počítejte s jízdenkou na autobus a dobrou náladou =D)

Moc se na vás budeme těšit, a pevně doufáme, že si uděláte čas! =)

Bylo nás šest

28. června 2014 v 14:00 | Hanka & Tammi

Bylo nás šest

Tenhle článek bude pro blog poněkud netypický, o tom se přesvědčte sami. Rozhodla jsem se, že vám spolu s Tammi přiblížím, co se dělo na historicky prvním hraničářském sněmu, konaném v sobotu 21. června v Pražském léně, trochu neobvyklou formou.

První hraničářský sněm - Důležité informace!

1. června 2014 v 12:10 | Fluffy & Patt


Ahoj všem!

Protože se nám 21. červen přiblížil, mám pro vás důležité informace, které se týkají vůbec prvního hraničářského sněmu. Prosím, aby všichni ti, kteří zvažují přijít, dále četli. =)

Kdy a kde?

Jedná se o sobotu 21. června, sraz bude na Václavském náměstí u sochy sv. Václava (stanice metra C - Muzeum) ve 14:00 hodin.

První hraničářský sněm

1. března 2014 v 11:00 | Fluffy

Milí autoři, milí čtenáři a návštěvníci,

s prvním březnem přichází první informace o historicky prvním hraničářském sněmu. Chcete se vidět a popovídat si naživo mimo tabulky komentáře? Dát si pravou hraničářskou kávu a probrat ty úžasné historky z pera Johna Flanagana? Chcete sdělit své dojmy vašim oblíbeným povídkářům a pokusit se z nich vymámit, jak to s vašimi milovanými postavami bude dál?

Budete mít tu možnost!

Kdy?

Datum bylo předběžně stanoveno na 21. 6. 2014.

Jedná se o poslední sobotu ve školním roce, tudíž předpokládáme, že většina z vás bude mít už uzavřené známky a bude tak mít možnost přijet! =) A taky bychom vám neradi kradli prázdniny, tudíž si myslíme, že je to ve všech směrech nejlepší alternativa. =)

Kde?

Podle průzkumu, který proběhl loni na podzim, jsme vybrali naše hlavní město - tedy Prahu.

Místo přesného srazu a čas se bude postupem dnů upřesňovat a budeme vás stále informovat. =) Pokud by někdo jel z daleka a v Praze se nevyznal, jsem ochotná ho vyzvednout na nádraží, na konečné autobusu, kdekoliv, kam přijede a dovést ho k ostatním. =)

Rozumím, že je to pro někoho dost z ruky, ale musíme dát přednost většině.

Další informace

Vše potřebné jako: upřesnění místa a času, program, osobní kontakty, vaše příjezdy a pochopitelně i odjezdy, to všechno budeme řešit postupem času. Byla bych ráda, kdyby o tom vaši rodiče věděli - zvlášť rodiče těch, kteří nebydlí v Praze. Je to koneckonců velké město, cesta bývá daleká a rodičové starostliví. =)

Já i Patt se na vás moc těšíme a doufáme, že si na nás uděláte chvilku a přijdete si s námi popovídat. =)

Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky, nebo se na nás jen těšíte, uvítáme jakoukoliv zpětnou vazbu. =) A nezapomeňte pravidelně sledovat stránky, protože všechno budeme upřesňovat. :-)

Vaše F.
 
 

Reklama