STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Havranův průsmyk

Havranův průsmyk - 4. kapitola - Sebeobětování

15. února 2017 v 10:35 | Fluffy
autorka: Leanis

4. kapitola - Sebeobětování

Lillian nebyla na nádvoří sama dlouho. Sotva se stihla rozhlédnout, už jí po boku stál její otec Harrison - v tětivě založený šíp a očima pátrající po prvním cíli.

Nádvoří halila tma. Dívka nedokázala odhadnout, jak pokročilá je noc, protože oblohu pokrývalo takové množství mraků, že měsíc nebylo vidět.

Havranův průsmyk - 3. kapitola - Hraničářova dcera

19. prosince 2016 v 20:56 | Fluffy
autorka: Leanis

3. kapitola - Hraničářova dcera

Velitel mezi dveřmi pohlédl nejprve na dvě ženy a pak na zmláceného hraničáře. Chvilku trvalo, než odpověděl, ale když se tak stalo, jeho hlas zněl úsečně a lhostejně:

"Zabijte je."

Harrison zoufale pohlédl na svou rodinu.

Havranův průsmyk - 2. kapitola - Nepřítelův úspěch

15. února 2016 v 18:25 | Fluffy
autorka: Leanis

2. kapitola - Nepřítelův úspěch

Harrison prudce otevřel oči a cítil, jak mu srdce sevřela ledová ruka strachu a bolesti. Zaslechl, jak dveře od jeho cely nepříjemně zaskřípaly, když je kdosi otvíral. Nemělo smysl dál dělat, že spí, proto se neochotně posadil a zatřásl se zimou. Všechny svaly v jeho těle okamžitě zaprotestovaly kvůli změně polohy.

Havranův průsmyk - 1. kapitola - Hlupák Xander

25. ledna 2016 v 17:54 | Fluffy
autorka: Leanis

1. kapitola - Hlupák Xander

Před několika dny...

Alyssiny oči pohlédly na Xandera, malého tělnatého mužíčka, který byl právě v tuhle chvíli terčem zloby jedné z nejschopnějších araluenských kurýrek.

Alyss soptila. Už dlouho se nikomu nepodařilo naštvat ji tak moc, jako se právě povedlo tomuhle pidižvíkovi. I její vůle a výcvik byly podrobeny těžké zkoušce, když se pokoušela zachovat kamennou tvář a nepovolit hněvu vystoupit na povrch.

Havranův průsmyk - Prolog

6. ledna 2016 v 11:03 | Fluffy
autorka: Leanis

Alyss zmizela! A je jenom jedna z mnoha, kteří se začali ztrácet z jedné severní vesničky už před ní. A co je horší - všichni, kdo zmizeli stejně jako ona, byli poté nalezeni mrtví! Will, Horác a Halt se vydávají najít Alyss dříve, než bude pozdě. Vůbec ale netuší, jak málo času kurýrce zbývá... Podaří se jim zachránit Alyss? Může to, co se děje v Norgateském lénu, ovlivnit celý Araluen? A co s tím vším má společného havran v průsmyku a duch z mohyl?

Tato povídka plná napětí, zdánlivě nevysvětlitelných jevů, přátelství a důvěry se odehrává v čase mezi 9. a 10. dílem Hraničářova učně.
 
 

Reklama