STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Už v létě! ;-)

Dívka z hvězd

Dívka z hvězd - 9. kapitola

22. ledna 2016 v 10:51 | Fluffy
autorka: Lůca

Dívka z hvězd - 8. kapitola

11. června 2015 v 10:24 | Fluffy
autorka: LůcaKapitola 8

Platine se probudila neodpočatá, ale s celkem dobrou náladou. Těšila se na připravování slavnosti pro děti, ale zároveň jí bylo jasné, že je v průšvihu. Včera v noci si uvědomila, že budoucnosti neutekla, jen ji pozdržela. Bylo potřeba vyzvednout pár věcí z lodi a postarat se, aby Drey nikomu nic neřekla. Věděla, že její loď odtáhli do nějaké stodoly, ale nevěděla, kde ta stodola je. Takže bude muset počkat do zítřka, kdy mají celé dopoledne volno. Ale o Drey se mohla postarat už teď.

Dívka z hvězd - 7. kapitola

10. března 2015 v 10:46 | Fluffy
autorka: Lůca


Žádné další překvapení se sice nekonalo, ale přesto, když přijeli k hradu, všichni si oddechli. Samozřejmě, že se jejich příjezd neobešel bez ceremonií. Baron Arald královskou družinu přivítal, poté se objal s Horácem a uvedl je do jejich pokojů.

Dívka z hvězd - 6. kapitola

22. ledna 2015 v 11:54 | Fluffy
autorka: LůcaKapitola 6

Cestou zpátky k hradu narazili na George, který se omlouval, že zmeškal jejich příjezd, ale nutně prý musel dopsat nějakou listinu pro barona Aralda. Plat se přidružila k dívkám, kupodivu Drey neprotestovala, a tak jim cesta utíkala rychle. Alex jim vyprávěla, co se událo v Araluenu, a Drey na oplátku seznamovala Alex s tím, co se všechno stalo na Redmontu, Annabeth do jejich vyprávění občas vskočila nějakou vsuvkou, Plat jen poslouchala. Dívky probíraly spoustu témat, postupně se dostaly od klepů k vážným věcem. Byly zabrané do rozhovoru a nevšimly si, že kluci někam zmizeli.

Dívka z hvězd - 5. kapitola

22. listopadu 2014 v 16:32 | Fluffy
autorka: Lůca

Dívka z hvězd - 4. kapitola

12. září 2014 v 10:33 | Fluffy
autorka: LůcaKapitola 4

"Tomasi, ty odlétáš?" Thomas Archax se otočil na svého nejlepšího přítele, vlastně jediného, uvědomil si.

"Já ji tam nemůžu nechat, Petře, kromě otce už mám jenom ji."

Dívka z hvězd - 3. kapitola

28. července 2014 v 12:19 | Fluffy
autorka: Lůca


Kapitola 3

Will a ostatní hraničáři stáli před problémem: Co udělat s Platine a její lodí. Nejlepší by bylo, kdyby o ní nikdo nevěděl. Na tom se shodli všichni.

Dívka z hvězd - 2. kapitola

21. července 2014 v 10:54 | Fluffy
autorka: Lůca


Kapitola 2

Probuzení

Probudila jsem se, zvedla jsem hlavu. Hned ke mně přispěchala světlovlasá žena ve zvláštních šatech. "Konečně ses probrala, už jsou to dva dny, co tě Will našel." Podívala jsem se na ni nechápavě. "Ležela jsi vedle toho divného stroje, hlídalo tě něco a pokusilo se to Willa zabít, zaútočil na to motykou." Podívala jsem se na ni ještě nechápavěji, nic mi nedocházelo.

Dívka z hvězd - 1. kapitola

14. července 2014 v 11:26 | Fluffy
autorka: Lůca


Kapitola 1

Loď

Ve vesmírné stanici panovalo ticho až na hučení strojů. Spousta lidí seděla u obrazovek se sluchátky v uších a mikrofony. Ticho přerušil ženský hlas: "Kapitáne Archaxy, Platine má problém."

Dívka z hvězd - Prolog

30. června 2014 v 10:46 | Fluffy
autorka: Lůca


Prolog

Letěla jsem, nevím, co se stalo, moje loď se začala otřásat. Zapnula jsem automatického pilota s úkolem přistát. Přestala jsem mít pod kontrolou řízení, pak jsem se propadla do tmy.
 
 

Reklama