STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Dívka s osudem

Dívka s osudem - 2. kapitola - Malá ztráta velkého významu

20. července 2017 v 22:29 | Fluffy
autorka: ŠárkaDívka s osudem - 2. kapitola - Malá ztráta velkého významu

Do hradního pokoje začaly proudit první paprsky podzimního slunce a probudily tak dosud spící dívku. Svítání vzbudilo nejen ji, ale i jejího pejska, který ležel na podlaze vedle postele.

"Dobré ráno, Žaky," pronesla Anelís. Pejsek zvedl hlavu, zívl a protáhl se. Anelís si na posteli sedla a pak se porozhlédla po pokoji.

Dívka s osudem - 1. kapitola - Věštba

27. března 2017 v 13:39 | Fluffy
autorka: ŠárkaDívka s osudem - 1. kapitola - Věštba

Anelís, téměř patnáctiletá dívka se zelenýma očima a dlouhými plavými vlasy, stále seděla u okna a pozorovala listí padající ze stromů. Podzim už se chýlil ke konci, takže na korunách stromů bylo jen pár posledních listů. Svůj pokoj měla v podkroví, a tak z okna viděla nejen na postranní uličku, ve které se jejich dům nacházel, ale i na hlavní ulici v jejich vesnici a na zahradu. Z rozjímání ji vytrhlo až hlasité zaštěkání patřící Žakymu.

Dívka s osudem - Prolog

28. února 2017 v 10:19 | Fluffy
autorka: Šárka

Anelís bude mít za dva týdny patnáct let. Když jede za svou o pět let starší sestrou, zastaví ji stařenka, která díky věštění z křišťálové koule vidí do budoucnosti. Anelís si od ní nechala věštit osud. Mnoho lidí by se takového osudu bálo, ale Anelís je prostě jiná. Místo, aby se snažila před svým osudem utéct, vyjde mu vstříc…

To vše a ještě víc se dozvíte v povídce Dívka s osudem.

 
 

Reklama