Červenec 2017

Sama - Kapitola druhá - Vzpomínky

Včera v 10:11 | Fluffy |  Sama
autorka: Seci


Kapitola druhá - Vzpomínky

Tez vedla Blekí směrem k nedalekému potůčku. Všechen svůj majetek si pro jistotu vzala s sebou. Davis totiž uměl být velmi výbušný, jednou jí v záchvatu zuřivosti přeřízl tětivu a zlámal všechny šípy. To ji naučilo, že když se naštve, je nejlepší se někam uchýlit a vzít všechny věci s sebou.

Dívka s osudem - 2. kapitola - Malá ztráta velkého významu

Čtvrtek v 22:29 | Fluffy |  Dívka s osudem
autorka: ŠárkaDívka s osudem - 2. kapitola - Malá ztráta velkého významu

Do hradního pokoje začaly proudit první paprsky podzimního slunce a probudily tak dosud spící dívku. Svítání vzbudilo nejen ji, ale i jejího pejska, který ležel na podlaze vedle postele.

"Dobré ráno, Žaky," pronesla Anelís. Pejsek zvedl hlavu, zívl a protáhl se. Anelís si na posteli sedla a pak se porozhlédla po pokoji.

Deník hraničáře - 4. kapitola - Nasuada

16. července 2017 v 20:15 | Fluffy |  Deník hraničáře
autor: Snoopy


4. kapitola

Nasuada

Jason

"Konečně jsem utekl," pomyslel jsem si, "už mi nikdo nebude poroučet." A jel jsem dál na svém koni do černého a hlubokého lesa, který neměl konec na dohled.

Sněm 2017?

9. července 2017 v 12:08 | Fluffy |  NEWS
Hej hola!

Léto je tady a s ním i každoroční sněm, kde se sejdou již jmenovaní hraničáři a možná nějací zbloudilí nováčci, kteří ještě svůj hraničářský sbor nemají a chtěli by rozšířit naše řady… Obracím se na vás, moji milí, s prvními informacemi a s pár otázkami, na které bychom rádi slyšeli odpověď.

První informací je datum pořádání sněmu - jediné, co s jistotou mohu zatím říct, že bude. =D A bude někdy na přelomu srpna a září. Rozhodně to plánujeme stihnout do začátku školního roku (ten letos začíná 4.9., pokud se nepletu). Bohužel ještě teď nemohu sdělit přesné datum, nejzazší termín bude zřejmě sobota 2.9., ale bohužel to letos závisí na faktorech, které zatím nemůžu ze své pozice ovlivnit, tak vás prosím o trpělivost. A pevně doufám, že ke konci prázdnin už budete všichni doma, takže snad nebude problém přijet. =) Pokud se datum vytříbí, obratem vás budeme informovat. =) (Pokud už teď víte, že některé dny ke konci prázdnin nebudete moct - obracím se hlavně na stálé členy sboru - napište mi, ať se sejdeme opět letos zase všichni. =))

Druhým bodem v mém sdělení je tentokrát délka pořádání - loni nám společné odpoledne uteklo až příliš rychle, takže náš drahý Morgarath navrhl, zda by se sraz nemohl konat už od ranních či dopoledních hodin (jídla bývá vždycky až až, takže hlady určitě trpět nebudete. =D). Tak se vás chci zeptat, co vy na to? Stáli byste o celodenní sněm? =)

Určitě sledujte stránky, náš mail je vám taky k dispozici, pokud se nechcete vyjadřovat veřejně, a přihlašování budeme spouštět snad už někdy během konce července… (to snad už doopravdy budeme vědět datum. =)) Takže nám dejte vědět, jak na tom letos jste. =)

F.

O čem bude sedmé Bratrstvo?

9. července 2017 v 10:25 | Fluffy |  BRATRSTVO - NOVINKY
Letos na podzim má v Austrálii vyjít další pokračování příběhu Hala a jeho Volavek. A ačkoliv si ještě na české vydání budeme muset nějaký ten pátek počkat, v domovině Johna Flanagana už jsou k dispozici první informace, o čem nový příběh bude, včetně přebalu očekávané knížky. Co na ni říkáte? =)

A pokud si chcete prozradit, jaké dobrodružství naše hrdiny čeká, překlad máte schovaný pod perexem. ;-)