STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Únor 2017

Dívka s osudem - Prolog

28. února 2017 v 10:19 | Fluffy |  Dívka s osudem
autorka: Šárka

Anelís bude mít za dva týdny patnáct let. Když jede za svou o pět let starší sestrou, zastaví ji stařenka, která díky věštění z křišťálové koule vidí do budoucnosti. Anelís si od ní nechala věštit osud. Mnoho lidí by se takového osudu bálo, ale Anelís je prostě jiná. Místo, aby se snažila před svým osudem utéct, vyjde mu vstříc…

To vše a ještě víc se dozvíte v povídce Dívka s osudem.


Havranův průsmyk - 4. kapitola - Sebeobětování

15. února 2017 v 10:35 | Fluffy |  Havranův průsmyk
autorka: Leanis

4. kapitola - Sebeobětování

Lillian nebyla na nádvoří sama dlouho. Sotva se stihla rozhlédnout, už jí po boku stál její otec Harrison - v tětivě založený šíp a očima pátrající po prvním cíli.

Nádvoří halila tma. Dívka nedokázala odhadnout, jak pokročilá je noc, protože oblohu pokrývalo takové množství mraků, že měsíc nebylo vidět.

Halt od Callis

11. února 2017 v 13:52 | Fluffy |  Obrázky
autorka: Callis

Halta není nikdy dost, nemám pravdu? =) Tentokrát v podání Callis, která se nechala inspirovat originální tapetou...


První roky: Bitva na Hackhamské pláni už v dubnu!

9. února 2017 v 11:32 | Fluffy |  NEWS
Druhé pokračování mini série o Haltovi a Crowleym je už skoro tady! První roky, které tentokrát nesou název Bitva na Hackhamské pláni, by se měly objevit na pultech knihkupectví už 10. dubna tohoto roku! A abyste se měli na co těšit, už dokonce víme, o čem nová knížka bude a jakou bude mít obálku. Co na mladého Halta říkáte? =) A těšíte se? =)

*

Mír v Araluenu je v ohrožení a nově korunovaný král Duncan se připravuje na válku. Morgarath zatím potají shromažďuje armádu divokých bestií známých jako wargalové. Halt se chystá na zdánlivě nemožný úkol - zdolat Deštné a temné hory, připlížit se nepozorovaně k nepříteli a odhalit jeho temné plány. Ví, že jediný chybný krok může mít nedozírné následky, protože v bitvě na Hackhamské pláni se bude rozhodovat o osudu celého království.

*

(Pokud jste nedočkaví, na stránkách českého nakladatelství - stačí kliknout tady dole na odkaz - je k dispozici k přečtení první kapitola. =))
Zrádná rodina - 2. kapitola

6. února 2017 v 19:15 | Fluffy |  Zrádná rodina
autorka: Ančíííík


Výhled z okna byl nádherný. Na zasněženém trávníku bylo vidět pár stop, ne však na dlouho. Z nebe se totiž znovu sypal jemný poprašek. Na nízkých keřích se tvořily směšné sněhové čepičky a čas od času se nějaká převážila a s plesknutím spadla dolů. I tak ale vše působilo symetricky a přesně.