STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Už brzy! ;-)

Prosinec 2016

Princové jsou na draka

27. prosince 2016 v 0:05 | Reny |  Haltovy veselé svátky
Říká se do třetice všeho dobrého - a i Haltovy veselé svátky mají tu pomyslnou skvělou třetici. Poslední kousek z Renina pera vám bezpochyby vykouzlí úsměv na tváři. Tak šup, šup, ať vám to neuteče! ;-)

Máj

26. prosince 2016 v 0:09 | Reny |  Haltovy veselé svátky
Když je venku tak nevlídno, bílé Vánoce se nám zatím spíš vyhýbají, je nejvyšší čas přilákat to pravé pěkné počasí - a o Haltových veselých svátcích nemůže být nijak jinak než pěkně. Druhý z Reniných střípků nese název Máj - a oslavuje trochu jiný svátek než Svatého Štěpána. ;-)
Pěkné počtení! =)


Vlasy

25. prosince 2016 v 0:18 | Reny |  Haltovy veselé svátky
Haltovy veselé svátky pokračují... A na Boží hod je přeci nejlepší začít s malou mini sérií z Haltova mládí, kterou si pro vás nepřipravil nikdo jiný než Reny, naše dvorní kejklířka. Tři krátké okamžiky, které našeho oblíbeného, věčně zamračeného hraničáře ovlivnily formou třech retrospektivně napsaných drabble (literární útvar o určitém počtu slov - drabble = 100 slov, double drabble 200 slov, triple drabble = 300 slov).

Hezké počtení a zítra ahoj u dalšího střípku!

1000 a 1 otázka pro Halta aneb Will a Gil v akci (feat. Crowley)

24. prosince 2016 v 0:22 | Fluffy & Patt & Hanka & Reny |  Haltovy veselé svátky
Milí hraničáři, přejeme vám krásné Vánoce a bohatého Ježíška - a i já, Hanka a Reny jsme se rozhodly, že se s vámi o jeden takový malý dáreček podělíme a oslavíme svátky s těmi, které máme rády. A protože jsme se jednomyslně shodly, že máme rády Halta, nebylo nic jednoduššího, než mu věnovat pár minut slávy. Pojďte tedy s námi v následujících dnech oslavit Haltovy veselé svátky a jako první se začtěte do rozhovoru s naší nejmilejší Haltičkou, který probíhal v přímém přenosu, tudíž budete svědky toho, jak se učenky a velitelka snažily dostat z nepřístupné hraničářky nějakou tu informaci. =)

Za celé hraničářské vedení vám přeju veselé Vánoce a těším se opět na shledání zítra, pozítří, popozítří s dalšími haltovskými kousky!
Vaše Fluffy


1000 a 1 otázka pro Halta aneb Will a Gil v akci (feat. Crowley)

"JAKÝ PÁR OTÁZEK UŽ JSTE SCHRASTILY? ŽÁDNÉ ZPOVÍDÁNÍ NEBUDE! MŮRY!
Vytisknu to a spálím."
- Patt

Havranův průsmyk - 3. kapitola - Hraničářova dcera

19. prosince 2016 v 20:56 | Fluffy |  Havranův průsmyk
autorka: Leanis

3. kapitola - Hraničářova dcera

Velitel mezi dveřmi pohlédl nejprve na dvě ženy a pak na zmláceného hraničáře. Chvilku trvalo, než odpověděl, ale když se tak stalo, jeho hlas zněl úsečně a lhostejně:

"Zabijte je."

Harrison zoufale pohlédl na svou rodinu.

Ta druhá - Kapitola 3

12. prosince 2016 v 16:56 | Fluffy |  Ta druhá
autorka: Cruela


Kapitola 3

V následujících dnech Ninian trávila ve svém pokoji více času, než na ni bylo obvyklé. Zabrala se do knih, které si vypůjčila, a Aren už se začínal obávat, že se z ní nakonec stane knihomol. Při běžných denních činnostech jako by byla myslí nepřítomná.