STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Listopad 2016

KNIHA ŠESTÁ - Umrlčí tváře

14. listopadu 2016 v 18:41 | Fluffy |  Umrlčí tváře
V šesté knize napínavé série Bratrstvo se Volavky ocitnou v neznámé zemi a připravují se na bitvu proti nemilosrdnému nepříteli.

Volavky zastihne na moři strašlivá bouře a zažene jejich loď daleko na západ, na pobřeží, které Hal nepoznává na žádné ze svých map. Ačkoli domorodci nejsou nikde k vidění, Volavky mají neodbytný pocit, že je někdo sleduje na každém kroku. Zdánlivý klid vezme za své, když se náhle objeví obrovský medvěd a zaútočí na dvě domorodé děti. Volavky včas zasáhnou a zachrání děti z medvědích spárů. Tím si získají vděčnost a přátelství místního kmene Mawagansettů, který se jim konečně ukáže. Jenže mír nemá dlouhého trvání. Umrlčí tváře, nemilosrdný kmen válečníků, jsou znovu na válečné stezce. Deset let nechávaly vesnici Mawagansettů na pokoji, nyní se však vrátily drancovat a ničit. Zatímco se nepřítel blíží, Volavky se rozhodnou, že své nové přátele nenechají na holičkách a pomohou jim nájezd odrazit.

Vydáno: 14. 11. 2016


Umrlčí tváře zřejmě již na pultech knihkupectví!

9. listopadu 2016 v 18:24 | Fluffy |  BRATRSTVO - NOVINKY
Máme pro vás malou, neoficiální informaci. =)

Ačkoliv je datum vydání šestého pokračování Bratrstva stanovené na pondělí 14. listopadu, zdá se, že v některých knihkupectvích už jsou výtisky zbrusu nové knížky k mání. =) Tak se zkuste zeptat v tom vašem! =)

Mladý Halt

2. listopadu 2016 v 12:07 | Fluffy |  Obrázky
autorka: Callis

Jak by mohl vypadat Halt za svých mladých let? Prvními roky se nechala inspirovat Callis a nakreslila nám našeho věčně zamračeného hraničáře! Dejte jí do komentářů vědět, jak se vám líbí. ;-)