STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Červen 2016

Datum 3. hraničářského sněmu

30. června 2016 v 13:42 | Fluffy & Patt |  NEWS

Velké ahoj všem!

Se začátkem prázdnin si dovolujeme oznámit, že letošní, již v pořadí třetí, hraničářský sněm se bude konat:
v Praze v úterý 30. srpna!

Program je momentálně ve vymýšlecím procesu, včas vás budeme informovat co a jak, upřesníme dále pak i místo a čas setkání (stačí v průběhu prázdnin sledovat stránky).
Budeme samozřejmě rády, pokud se vyjádříte (alespoň předběžně), že dorazíte. Oficiální přihlašování bude spuštěno v průběhu prázdnin. =)

Pokud už teď ale samozřejmě víte, že se stoprocentně zúčastníte, můžete nám posílat přihlášky ve stejném znění jako každý rok na rangersapprenticecz@gmail.com, kdy do předmětu napište SNĚM 2016 a do zprávy vaše jméno či přezdívku, pod kterou budete na sněmu vystupovat, vaše telefonní číslo, ze kterého léna (kraje) dorazíte a speciálně pro letošní sněm, zda jste už stihli přečíst První léta. =) (Pokud jste nepřečetli všechny knihy z Hraničářova učně a Bratrstva, prosíme, abyste to do mailu uvedli také - chceme se vyhnout tomu, že bychom vám prozradili něco, co byste si sami s našimi hrdiny mohli prožít. =))

Moc se na vás těšíme!
Fluffy & Patt
alias
velitelka & Halt v sukních

Ta druhá - Kapitola 2

28. června 2016 v 11:53 | Fluffy |  Ta druhá

autorka: Cruela


Kapitola 2

Ninian zase cvičila. Jeden šíp létal za druhým a nikdy neminul cíl. Její sebejistota a rychlost jí dodávaly nebezpečný vzhled. Plavé vlasy svázané v ohonu jí lehce vlály ve větru. Lehce se pohupovala po špičkách a vyvažovala rovnováhu. Na ostře řezané tváři se zračilo plné soustředění.

Ztracená - Kapitola osmá - Otec

21. června 2016 v 11:09 | Fluffy |  Ztracená
Další semestr a zkouškové období za námi, je čas na osmou kapitolu Ztracené! Za každý komentář budu moc vděčná. Přeji vám příjemné počtení,
Vaše Hanka


Novinky od pana Flanagana

11. června 2016 v 19:13 | Fluffy |  NEWS
Čtvrteční chat s panem Flanaganem přinesl opět pár nových informací, na které tak netrpělivě čekáme - jak to vypadá s filmem a a jak jsou na tom druhá První léta? Kde přichází na nápady pro jména postav, nebo jestli plánuje další knížku o Maddie, nebo co by se stalo, kdyby se Stig potkal s Horácem...

Otázky a odpovědi jsou vám plně k dispozici... =)Zítřejší facebookový chat s panem Flanaganem

8. června 2016 v 13:23 | Fluffy |  NEWS
Tento čtvrtek 9.6., cca od 6 hodin ráno (australského času 16:00) bude možné opět naživo chatovat s panem Flanaganem - s největší pravděpodobností se budou čtenáři ptát na otázky týkající se nedávno vyšlého šestého pokračování Bratrstva (chat je avizován přímo právě pro propagaci nové knihy), tudíž vstupujte do diskuze s tím, že je možné se dozvědět něco, co byste neradi věděli. =)


Já za sebe vám můžu slíbit, že po skončení chatu vyberu a přeložím takové informace tady na stránky, abyste se dozvěděli další (a nespoilerové) novinky - o filmu, o dalších příbězích a tak podobně. =)

Hraničářský sněm 2016?

5. června 2016 v 11:54 | Fluffy & Patt (& Hanka & Reny & Tammi) |  NEWS
Je tu další rok a další hraničářský sněm se pomalu, ale jistě blíží, proto se na vás obracím... po loňské zkušenosti jsme s mými milými hraničářkami usoudily, že by byl nejlepší opět srpnový termín, jelikož má spousta z nás stále ještě prázdniny, tudíž je větší šance, že se sejdeme znovu v hojném počtu. ;-)

Pokud se můj diář neplete, do školy se jde tentokrát až ve čtvrtek, takže připadá v úvahu opravdu hodně termínů v rozmezí od 22. do 31. 8.; byl by zřejmě lepší nějaký všední den vzhledem k dopravním spojením. ;-)

Pokud by samozřejmě většině z vás třeba lépe vycházela první zářijová sobota, přizpůsobíme se... =)

Měli byste i letos zájem se sejít, popovídat si o knížkách a oblíbených postavách, zahrát si pár her a otestovat si svoje znalosti ze světa Hraničářova učně?

Dejte nám vědět do komentářů, jak by se vám to hodilo... ;-)