STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Únor 2016

Deník hraničáře - 1. kapitola - Říše vzpomínek

29. února 2016 v 18:57 | Fluffy |  Deník hraničáře
autor: Snoopy


1. kapitola
Říše vzpomínek

"Jasone, vstávej!" řekl jsem s výhružným tónem v hlase, už po páté. Jason mžoural očima po pokoji, kde byl nepořádek, prohrábl si svoje černé vlasy, posadil se, zívl a chtěl vstát. Ale já ho nenechal ani vstát a už jsem mu začal nadávat: "Podívej se kolem sebe! Vidíš to! Samé oblečení na zemi! A ještě k tomu rozházené! Co si o sobě myslíš, pacholku! Že tu máme služku? Nebo uklízečku?" nadával jsem mu, ale to ještě nebylo všechno, "A jak to, že jsou okna zakrytá? Aby tě neprobudil Ránobudič, co? Tak takhle teda ne!" rozkřikoval jsem se všude kolem a dal jsem mu pár pohlavků. " A za trest budeš tady po chatce uklízet celý dva měsíce, aby ses naučil uklízet a ne lajdačit!" Chtěl něco říct, ale já ho zarazil. "Ne, nic neříkej, jinak to budou čtyři měsíce!" dokončil jsem svůj proslov.

Ztracená - Kapitola sedmá - Pod rouškou tmy

18. února 2016 v 18:41 | Fluffy |  Ztracená
autorka: Hanka

Zdravím všechny hraničářky a hraničáře!

Na další kapitolu Ztracené jste si museli počkat opravdu dlouho, minulý díl jsem naší milé velitelce posílala snad před půl rokem, ale teď jsem konečně zpátky. Škola mi dávala opravdu zabrat, tudíž na psaní nebyl čas ani myšlenky. Naštěstí mám svoje první zkouškové období úspěšně za sebou a vy si můžete zase trochu počíst o tom, jak se to v Aridě vyvíjelo dál.

Příjemnou zábavu,
Vaše Hanka


Havranův průsmyk - 2. kapitola - Nepřítelův úspěch

15. února 2016 v 18:25 | Fluffy |  Havranův průsmyk
autorka: Leanis

2. kapitola - Nepřítelův úspěch

Harrison prudce otevřel oči a cítil, jak mu srdce sevřela ledová ruka strachu a bolesti. Zaslechl, jak dveře od jeho cely nepříjemně zaskřípaly, když je kdosi otvíral. Nemělo smysl dál dělat, že spí, proto se neochotně posadil a zatřásl se zimou. Všechny svaly v jeho těle okamžitě zaprotestovaly kvůli změně polohy.

První roky: Turnaj na Gorlanu již v březnu?!

10. února 2016 v 10:31 | Fluffy |  NEWS
Nakladatelství Egmont před pár minutami uveřejnilo malou nápovědu... Nový příběh ze světa Hraničářova učně se již blíží!

Dlouho předtím, než se z nich
stanou hrdinové, jsou Crowley
mladým hraničářem a Halt
uprchlíkem ze země za mořem.
Je vám to povědomé? Mělo by, protože již v březnu se oba pánové přiřítí v novém vzrušujícím románu od Johna Flanagana!

Oficiálním překladem jsou tedy První roky, automaticky zařarazné pod celou hraničářskou sérii.

Už abychom knížku drželi v ruce!

Až bude známo přesné datum, dáme vám vědět. ;-)
Deník hraničáře - Prolog

6. února 2016 v 18:43 | Fluffy |  Deník hraničáře
autor: Snoopy

Jmenuji se Michael. Jsem královský hraničář a mám učně Jasona. Když dostanu zprávu z velitelství, že je předčasně svolaný směn, tak se mi začíná vše ujasňovat. Příběh tří kmenů není jen legenda, ale je skutečnost. Když jsem byl zapleten do něčeho, co jsem nechtěl, tak se mi začíná svět rozpadat pod rukama. Abych vše napravil, tak potřebuji probudit starou magii a zabránit konci světa dříve, než bude pozdě. To vše a ještě více v povídce Deník hraničáře.Česká obálka Turnaje v Gorlanu je na světě!

1. února 2016 v 17:52 | Fluffy |  NEWS
Poslední dobou se to novými obálkami, které nás mají nalákat na nové knížky, jen hemží. Dnes se můžete pokochat už tou naší, českou, od Jana Patrika Krásného, který tvoří obálky k českým překladům.

Jak se vám přebal Prvních let líbí? =)