STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Už brzy! ;-)

Leden 2016

Vydání šestého Bratrstva už se blíží...

29. ledna 2016 v 11:40 | Fluffy & Patt |  BRATRSTVO - NOVINKY
Z chatu s panem Flanaganem jsme se dozvěděli, že plánuje šestý díl Bratrstva vydat na přelomu května a června. Dnes se konečně můžeme pokochat novým přebalem knížky, který prozrazuje i název: The Ghostfaces, který bychom mohli přeložit jako Přízračné tváře.

Tak jak se vám líbí? A nějaké nápady, o čem by další díl mohl být? =) Nebo je něco, co byste si pro posádku Volavky přáli a ještě to nebylo napsáno? Dejte nám vědět! =)Havranův průsmyk - 1. kapitola - Hlupák Xander

25. ledna 2016 v 17:54 | Fluffy |  Havranův průsmyk
autorka: Leanis

1. kapitola - Hlupák Xander

Před několika dny...

Alyssiny oči pohlédly na Xandera, malého tělnatého mužíčka, který byl právě v tuhle chvíli terčem zloby jedné z nejschopnějších araluenských kurýrek.

Alyss soptila. Už dlouho se nikomu nepodařilo naštvat ji tak moc, jako se právě povedlo tomuhle pidižvíkovi. I její vůle a výcvik byly podrobeny těžké zkoušce, když se pokoušela zachovat kamennou tvář a nepovolit hněvu vystoupit na povrch.

Dívka z hvězd - 9. kapitola

22. ledna 2016 v 10:51 | Fluffy |  Dívka z hvězd
autorka: Lůca


Maddie od Ness

10. ledna 2016 v 11:16 | Fluffy |  Obrázky
Na mailu se mi objevil krásný obrázek budoucí araluenské královny od Ness. Moc za něj děkuji, a co vy říkáte na tuhle Maddie Altmanovou? =)


Havranův průsmyk - Prolog

6. ledna 2016 v 11:03 | Fluffy |  Havranův průsmyk
autorka: Leanis

Alyss zmizela! A je jenom jedna z mnoha, kteří se začali ztrácet z jedné severní vesničky už před ní. A co je horší - všichni, kdo zmizeli stejně jako ona, byli poté nalezeni mrtví! Will, Horác a Halt se vydávají najít Alyss dříve, než bude pozdě. Vůbec ale netuší, jak málo času kurýrce zbývá... Podaří se jim zachránit Alyss? Může to, co se děje v Norgateském lénu, ovlivnit celý Araluen? A co s tím vším má společného havran v průsmyku a duch z mohyl?

Tato povídka plná napětí, zdánlivě nevysvětlitelných jevů, přátelství a důvěry se odehrává v čase mezi 9. a 10. dílem Hraničářova učně.

Novoroční oběžník

1. ledna 2016 v 17:50 | Fluffy |  NEWS

Milí hraničáři, hraničářky, učňové a učenky z celého našeho království,

je mi velkým potěšením Vás přivítat v roce 2016 a dovolte mi, abych Vám všem ze své pozice popřála jen to nejlepší do následujících dvanácti měsíců. Hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, pohody, lásky a přátel - pořádnou zásobu kávy, vždy nabroušené nože (i jazyk), poslušného koně a dávku pravé hraničářské zvědavosti. Mistrům trpělivost, učňům pak nekonečný zástup na jazyk se deroucích otázek.

Za pár dní oslaví tyto stránky pětileté výročí a já Vám chci z plna svého srdce poděkovat, že jen díky Vám je to takové krásné kulaté číslo. Za ta léta jsem potkala tolik báječných hraničářů, že by i pan Flanagan mohl být pyšný na to, jaká přátelská komunita tady vznikla. Já na to rozhodně hrdá jsem. =)

V letošním roce nás všechny čeká mnoho změn - už teď s mými nejváženějšími poradci a spolubojovníky připravujeme již třetí hraničářský sněm, který se s největší pravděpodobností bude opět konat v Pražském léně koncem srpna. Také pro Vás chystáme několik povídkových soutěží o hmotné ceny, pořádnou příběhovou nálož (jak už se Crowley s Haltem zmínili v Silvestrovském mišmaši, já, Hanka a Reny připravujeme sbírku úplně nových povídek ze světa Hraničářova učně, u kterých se, doufáme, velmi pobavíte - a my Vám tak usnadníme trochu to čekání na nové knížky =)). Mimo jiné jednáme také o novém útočišti, takovém virtuálním sněmovišti, kam bychom se všichni mohli uchýlit... Sledujte stránky a všechno se včas dozvíte. =)

Děkujeme všem těm, kteří malují obrázky, píší povídky, čtou a komentují, dávají nám důležitou zpětnou vazbu, zapojují se do života tohoto malého hraničářského sboru. Děkuji těm, kteří přispěli do letošní soutěže, a gratuluji Reny ještě jednou, jelikož k prvnímu místu získala i čtenářskou cenu!

Budu doufat, že nám zachováte přízeň i nadále, že se s Vámi na letošním sněmu opět setkám, a ještě jednou Vám děkuji a přeji do nového roku jen to nejlepší!


Vaše Fluffy
velitelka