STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Už v létě! ;-)

Druhý hraničářský sněm - Finální info

6. srpna 2015 v 11:49 | Fluffy & Patt |  Hraničářské sněmy

Zdravíme hraničáře ze všech lén! =)

Z moci nám svěřené naším velitelem Crowleym vám přinášíme poslední informace týkající se letošního srazu. =) Najdete tu základní shrnutí - takže kdy a kde se sejdeme, jak nás poznáte, co si s sebou máte vzít, a nastíníme vám letošní program. =)

Kdy a kde?

Jedná se o pátek 28. 8. 2015 , sraz bude na Václavském náměstí u sochy sv. Václava (stanice metra A/C - Muzeum) v 13:30 hodin. (Zkusíme stát "pod ocasem", ale kdo ví, kde bude místo, takže kdybyste nás tam nenašli, obejděte sochu a určitě nás objevíte. =))


Jaký bude program?

Pevně věříme, že se všichni sejdeme pod koněm včas a budeme tedy moci vyrazit. Máme dvě varianty, takže teď, prosím, čtěte pečlivě.

Pokud bude krásné počasí - sjedeme pár stanic metrem na Nádraží Holešovice a vydáme se pěšky do Stromovky, což je městský park nedaleko. Proto bych doporučila, abyste si s sebou vzali deku, malý ručník, nebo alespoň igelitovou tašku, na kterou se posadíte na trávník. =) Samozřejmě, že já deku mít budu, ale vzhledem k počtu účastníků by to chtělo udělat větší prostor, nevejdeme se na ni všichni. ;-)

Pokud bude ošklivo - sjedeme na stanici Vltavská a zamíříme do kavárny, která je taky jen pár kroků.

Konec akce závisí na každém z nás - pokud budete chtít odejít, nic vás u nás nedrží. =)

Co s sebou?

Jak jsem zmínila výše - když bude pěkně (a v to doufáme), určitě něco, na co se posadíte. =) Popřípadě pokrývku hlavy a trochu vody, i když se malé občerstvení pokusíme zajistit. =)

Pak nezapomeňte na obyčejnou tužku, šestihrannou kostku (takovou tu, se kterou obvykle hrajeme Člověče, nezlob se), a hlavně chuť si s námi popovídat a pořádný kopec dobré nálady. ;-)

Jak to bude s jízdenkami?

Z Muzea na Holešovice či Vltavskou to metrem trvá cca 10-12 minut, tudíž stačí levnější jízdné (tedy pouze to 30 minutové, a ne 90), o kterém jsem mluvila v předchozím článku. Ale pokud odněkud přijedete (z nádraží apod.), a budete to mít krásně načas, třeba se vejdete do jedné jediné jízdenky (nejspíš tedy té na hodinku a půl) na obě cesty - tedy ke koni a od koně s námi, a nebudete si muset kupovat dvě. (Proto prosím všechny, aby přišli opravdu nejpozději v půl druhé, už jen z toho důvodu, aby si ostatní nemuseli právě kupovat další jízdenku kvůli tomu, že někdo si nenechal dostatečnou časovou rezervu)
Nemusíte se bát, že by si nebylo kde jízdenky koupit či přikoupit, každá stanice metra má několik automatů, kde si můžete zvolit jízdenku podle potřeby.
Pokud by někdo potřeboval pomoci, nebo poradit, dejte mi vědět, vysvětlím to více. =)

A co potřebujeme od vás my?

Ti, kteří ještě nečetli předchozí článek, prosím, aby se do něj podívali a poslali elektronickou přihlášku podle uvedeného návodu - tedy jméno/přezdívku, odkud k nám přijedete a telefonní číslo, pod heslem SNĚM 2015 na rangersapprenticecz@gmail.com.

Je důležité, abyste dali vědět, že přijdete - budu opravdu počítat jen s těmi lidmi, kteří se takto přihlásili alespoň 24 hodin před plánovaným sněmem (tzn. uzavírka přihlášek je 27.8.2015 ve 13:30). Věřte, že je to z důvodu toho, abychom dokázali přesně naplánovat všechny aktivity, do kterých se zapojí všichni účastníci a nikdo nebude sedět a koukat, protože na něj v něčem prostě nevyzbylo místo. =)

Kdyby cokoliv nebylo jasné, kdyby vyvstaly jakékoliv dotazy, směřujte je zde pod článek, nebo na e-mail. Pokusíme se na všechno odpovědět v co nejkratší době (a pokud byste odpověď okamžitě nedostali, hlavně se nestrachujte, prostě jen nemáme zrovna připojení na internet, a hned, jak se k němu dostaneme, na váš dotaz odpovíme. ;-)) Pokud by se náhodou stalo, že odpověď nedostanete do 20.8., teprve potom nás začněte bombardovat, ať vám koukáme dát vědět. =D

Budeme se na vás moc těšit! =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RenyNew RenyNew | 6. srpna 2015 v 18:36 | Reagovat

Skvělé, nápad s posezením v parku je báječný :).

2 Iviis Iviis | 6. srpna 2015 v 20:15 | Reagovat

Haló, hraničáři!

Pokud je tady někdo z pardubického léna, nechť si na mě u Fluffy vyprosí kontakt. :) (Ona o to sice už byla taky požádána, ale pro jistotu.) Zároveň kdyby někdo váhal, jestli jet, moc, moc prosím, je to moje podmínka od maminky. O:)
To samé platí o hraničářích z Poděbrad a okolí, odtamtud bych taky mohla vyjet. :)

V každém případě doufám, že budu puštěna a všechny vás uvidím! :)

3 Hanka Hanka | 6. srpna 2015 v 20:26 | Reagovat

Tak kostku, jo? Copak to na nás, holky, chystáte? :oD

Doufám, že bude hezky, protože posezení v parku by bylo mnohem lepší. Sice se budeme muset obejít bez hraničářské kávy, pokud si ji nehodláme vařit v kotlíku, ale i tak to bude skvělé. :o) Už se moc těším, až vás všechny uvidím. :o)

4 RenyNew RenyNew | 6. srpna 2015 v 21:56 | Reagovat

[3]: A co takhle vzít  to kafe v termosce či termohrnku? :D :D :D Páč sněm bez kafe s medem, to nejde :D

5 Patt Patt | 6. srpna 2015 v 21:59 | Reagovat

[4]: Kafe v termosce není špatný nápad. :) Ale pokud zbyde čas a bude chuť, můžeme klidně zajet do té kavárny, není to od Stromovky vůbec daleko.

6 Fluffy Fluffy | 6. srpna 2015 v 22:01 | Reagovat

Právě, všechno je v ucházející vzdálenosti, stačí se jen domluvit. =)

[3]: A, Haničko, my toho na vás chystáme... =D Tyhle malé nápovědy jsou jen špička ledovce, abych tak řekla. =D Snad budete překvapené. =D Vážně se na vás moc těšíme! =)

7 Patt Patt | 6. srpna 2015 v 22:25 | Reagovat

Hihi, špička pořádného ledovce. Však jsme se u toho vymýšlení ďábelsky nasmály.

Hahaha..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama