STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Srpen 2015

Vzpoura - 4. kapitola

26. srpna 2015 v 10:25 | Fluffy |  Vzpoura
autorka: Anča


4. kapitola

"Wille, tak povíte mi už, kam to jdeme?" Mladý hraničář pobaveně zavrtěl hlavou a Robert si povzdechl. Šli lesem celý den. Will ho sice zaměstnával, učil ho poznávat stopy, schovávat se mezi stromy, střílet z luku a další věci, ale Robert měl hlavu pořád plnou otázek. Už se u hraničáře učil přes měsíc, a tak věděl, že nemá zrovna v oblibě otázky. Rád by věděl, jestli to tak je i s ostatními. Ehm, dobře, té potřeby se vždycky na něco zeptat se bude muset honem rychle zbavit.

Ztracen v budoucnosti - 4. kapitola

22. srpna 2015 v 11:28 | Fluffy |  Ztracen v budoucnosti
autorka: Iviis


Nedbale pohodila batoh pod lavičku, na kterou se následně posadila. Nohy okamžitě vyšvihla na sedací plochu vedle sebe, řádně se rozvalila a následně se zašklebila na mračícího se vyššího muže.

"No co?" pokrčil odevzdaně rameny. Bylo mu naprosto jasné, že ho i tentokrát jen provokuje, a proto se posadil jen tak na zem. Měl co dělat, aby nekývl pochvalně hlavou - překvapení se jí nepodařilo skrýt jen v očích.

Ztracená - Kapitola šestá - Kdo uteče, vyhraje

16. srpna 2015 v 19:00 | Fluffy |  Ztracená
autorka: Hanka


Kapitola šestá

Kdo uteče, vyhraje

Rozzlobený na svého pána, naštvaný sám na sebe a stále trochu v šoku z nečekaného poznání, utekl Liam z domu. Měl sto chutí prásknout za sebou dveřmi, ale neudělal to. Ještě v něm zbyla špetička rozumu, kterou do pozadí nezatlačil ani náhlý příval emocí. Našeptávala mu, že by to rozhodně nebyl dobrý nápad. Upozornit na sebe nechtěl. A tak jen tiše zavřel a vystřelil rychle pryč. Chvilku si v mysli přidržel obraz hlasitě se zabouchávajících dveří, pak ho znechuceně odkopl. Bylo by hezké takto ukázat Ab´Hashovi, co si o něm myslí, ale všechno by tím ohrozil.

Druhý hraničářský sněm - Finální info

6. srpna 2015 v 11:49 | Fluffy & Patt |  Hraničářské sněmy

Zdravíme hraničáře ze všech lén! =)

Z moci nám svěřené naším velitelem Crowleym vám přinášíme poslední informace týkající se letošního srazu. =) Najdete tu základní shrnutí - takže kdy a kde se sejdeme, jak nás poznáte, co si s sebou máte vzít, a nastíníme vám letošní program. =)

Kdy a kde?

Jedná se o pátek 28. 8. 2015 , sraz bude na Václavském náměstí u sochy sv. Václava (stanice metra A/C - Muzeum) v 13:30 hodin. (Zkusíme stát "pod ocasem", ale kdo ví, kde bude místo, takže kdybyste nás tam nenašli, obejděte sochu a určitě nás objevíte. =))