STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Červenec 2015

Český překlad první kapitoly Prvních let!

24. července 2015 v 11:34 | Fluffy |  NEWS
Něco málo přes měsíc je na internetu k přečtení anglická verze první kapitoly Prvních let - příběhu o Haltovi s Crowleym. Rozhodla jsem se, že ji pro vás přeložím do češtiny. Nejsem fundovaný překladatel, a ačkoliv umím anglicky poměrně slušně a originální text je lehký jako peříčko, překládat knihu je poměrně složitý oříšek, takže to berte, prosím, s rezervou. =)
Tímto vzdávám hold paní překladatelce a panu překladateli za tak úžasné převedení do českého jazyka!
A teď vám přeju příjemné čtení. =)


Druhý hraničářský sněm - další informace

23. července 2015 v 11:01 | Fluffy & Patt |  Hraničářské sněmy

Ahoj všem,
jelikož se sněm pomaloučku blíží - a já a Patt teď na dva týdny odjíždíme, abychom pro vás domyslely program ;-) -, přinášíme malinko s předstihem pár základních informací.

Přesný čas a místo setkání se ještě upřesní, ale bude to určitě někdy po obědě, sledujte stránky - jen co budeme vědět víc, dáme vám okamžitě vědět. =)

Druhý hraničářský sněm

15. července 2015 v 10:46 | Fluffy & Patt |  Hraničářské sněmy

A je to tady, konečně je více či méně jasno, že se znovu sejdeme. =)

Sejdeme se opět v PRAZE, tentokrát v pátek 28.8.!

Program je právě ve vymýšlecím procesu - proto bych vás poprosila, pokud chcete přijít, dejte nám o tom vědět, jestli s vámi máme počítat (zatím stačí sem do komentářů, nebo můžete použít e-mail). Stačí zatím předběžně, zde na stránkách vás budeme informovat, jak to vypadá s plány a co všechno s sebou budete potřebovat (ale počítejte s jízdenkou na autobus a dobrou náladou =D)

Moc se na vás budeme těšit, a pevně doufáme, že si uděláte čas! =)

První léta mají nové datum vydání!

15. července 2015 v 9:59 | Fluffy |  NEWS
Je to jen několik málo hodin, co australské nakladatelství oznámilo, že posouvá datum vydání - z prvního října na 16. září. Což je pro nás, české fanoušky, výborná zpráva! Čím dříve, tím lépe, a my se tak dočkáme českého překladu určitě v co nejkratším čase. =) Věřím tomu, že si nadělíme novou knížku pod stromeček. ;-)


Australská obálka a anotace Prvních let!

11. července 2015 v 10:47 | Fluffy |  NEWS
V Austrálii nová knížka vychází 1. října tohoto roku - americkou obálku jsme měli možnost již vidět, teď se dostal na řadu australský přebal. Rozhodně jsem zvědavá, jak bude vypadat ten náš. =)

Předtím než se z nich stal nejznámější hraničář všech dob a tvrdě pracující hraničářský velitel, Halt s Crowleym byli mladí přátelé odhodlaní změnit svět.

Intrikán baron Morgarath svolává další mocichtivé rytíře a barony pod svůj prapor. Král Oswald slábne, a pokud by se věřilo povídačkám, princ Duncan páchá spoušť na severu.

Halt a Crowley vyrazili prince najít, odhalit pravdu a znovu zformovat oslabený hraničářský sbor. Kdysi oddaní hraničáři jsou rozeseti po celé zemi a bude potřeba odhodlání, schopností a vedení, aby se znovu spojili v jeden celek. Dokáží hraničáři znovu získat důvěru království, nebo je mazaný Morgarath přelstí na každém kroku?