STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Červen 2015

Hraničářský sněm 2015? II

23. června 2015 v 11:26 | Fluffy |  NEWS
Ahoj všem,

z předběžného průzkumu, který se tu odehrál před pár měsíci, opět nejlépe vyšlo naše hlavní město. Teď jde o předběžné datum - co bystě řekli na 29.8., tedy poslední sobotu před začátkem nového školního roku, nebo na první sobotu, 5.9., v novém školním roce? =)

Samozřejmě konec srpna je volnější... takže pokud byste si vybrali neděli, pondělí, pátek... nebráním se ničemu. =) Co by vám letos vyhovovalo nejvíc? =) Budu ráda, když se vyjádříte do komentářů! =)

Dívka z hvězd - 8. kapitola

11. června 2015 v 10:24 | Fluffy |  Dívka z hvězd
autorka: LůcaKapitola 8

Platine se probudila neodpočatá, ale s celkem dobrou náladou. Těšila se na připravování slavnosti pro děti, ale zároveň jí bylo jasné, že je v průšvihu. Včera v noci si uvědomila, že budoucnosti neutekla, jen ji pozdržela. Bylo potřeba vyzvednout pár věcí z lodi a postarat se, aby Drey nikomu nic neřekla. Věděla, že její loď odtáhli do nějaké stodoly, ale nevěděla, kde ta stodola je. Takže bude muset počkat do zítřka, kdy mají celé dopoledne volno. Ale o Drey se mohla postarat už teď.

Vzpoura - 3. kapitola

3. června 2015 v 10:37 | Fluffy |  Vzpoura
autor: Anča3. kapitola

Robert vstal už za svítání. Probudilo ho čisté sluneční světlo, které nakukovalo k němu do pokoje. Jak si později uvědomil, zapomněl v noci zatáhnout závěsy. Když otevřel oči, nejdřív nevěděl, kde je, a nepovědomý strop mu ve vzpomínání taky nepomáhal. Rozhlédl se pořádně kolem sebe a potom si vzpomněl. Přinesl ho sem hraničář Will Dohoda. Potom mu nabídl stát se jeho učněm a Robert nerozhodně souhlasil. I teď z toho měl divný pocit. Willa vídával jen velmi zřídka. Nic o něm a o hraničářích nevěděl, jen si matně vzpomínal, že si o nich říkali v dějepisu. Podle učebnice to byli ochránci království. Nic jiného si nevybavoval.