STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Už brzy! ;-)

Duben 2015

Vlčí vítr - 3. kapitola - Nedokonalost

20. dubna 2015 v 15:13 | Fluffy |  Vlčí vítr
autor: Snoopy3. kapitola

Nedokonalost

Thorn s Mikkelem se dostali z kobky docela hladce. Počkali do večera a pak se tiše vyplížili. Jak šli lesem, našli na zemi mapu, kterou podle písma asi upustil některý z Temudžajů. Když si mapu vzali a podívali se na ni u měsíčního světla, uviděli v mapě náčrtek hlavního tábora Temudžajů, louku, kde je zatkli, pobřeží, kde připluli, a další různá místa ve Východní stepi. Šli celou noc, až dorazili k louce. Šli po louce dál a dál a uviděli v dáli zátoku s vlčí lodí. Blížili se opatrně blíž a blíž a nakonec poznali, že je to Vlčí vítr. První, kdo je uviděl, byl Nils a hned se za nimi vydal.

Hraničářova dcera - 6. kapitola - Já jsem já

15. dubna 2015 v 22:44 | Fluffy |  Hraničářova dcera
autorka: Fluffy6. Já jsem já

Ráno Štědrého dne bylo krásně slunečné. Zima na okenních tabulkách přes ledovou noc vykouzlila nádherné květiny. Drobná dívka s pocuchanými zrzavými vlasy byla zahrabaná v přikrývkách až po bradu, i ze spánku se drobně usmívala.

Vzpoura - 2. kapitola

10. dubna 2015 v 13:27 | Fluffy |  Vzpoura
autorka: Anča

2. kapitola

Robert ten večer nemohl usnout. Věděl, že barona Aralda zklamal. Ale on se prostě nedokázal rozhodnout. Nebavil ho šerm jako Arrataye, neuměl psát tak hezky jako Holly, neuměl prostě nic tak dobře jako jeho kamarádi. Co mu ale pořád vrtalo hlavou, bylo, co řekl ten hraničář baronovi. Díky neustálému povídání mistra Nigela nic neslyšel a odezírat ze rtů neuměl. A proč tam vlastně byl? Pokud věděl, normálně se vybírání neúčastnil. Zajímalo ho taky, co baron vymyslel. Nejspíš ale bude pracovat na poli. No co, je to jeho vina. Zavrtal se do kožešinové přikrývky a neklidně usnul.

Šest hraničářů - Prolog

4. dubna 2015 v 11:10 | Fluffy |  Šest hraničářů
autorka: Mayd

May je patnáctiletá normální dívka. V jejím zajmu je škola a kluci. Nikdy by ji nenapadlo, co ji čeká. Totéž by nečekalo dalších pět teenagerů. May jde jedné noci normálně spát. Jenže ji něco vtáhne úplně do snu. Tam v zemi jménem Araluen prožije s Tory, Danem, Jonathanem, Charliem a Tylerem neuvěřitelné dobrodružství, lásku, zradu a hodně hraničářského výcviku. Dostanou se tak do velmi nebezpečné situace, že půjde o jejich životy. Zvládnou porazit nepřítele a zachránit tak nejen život, ale i celý Araluen? Dokáže být Mayina láska silnější než cokoliv? Vzbudí se někdy?