STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Listopad 2014

Dívka z hvězd - 5. kapitola

22. listopadu 2014 v 16:32 | Fluffy |  Dívka z hvězd
autorka: Lůca


Hrdinové nové generace - 5. kapitola - Sny a voda

15. listopadu 2014 v 14:22 | Fluffy |  Hrdinové nové generace
autorka: WiseGirl


Tak Vás všechny zdravím po dlouhatánské době (ani radši nechci vědět po jak dlouhé…) s další kapitolou. Doufám, že jste na mě nezapomněli a že to ještě někdo bude číst. Chci se omluvit za svou dlouhou absenci na blogu, já si vážně myslela, že přes prázdniny toho napíšu habaděj (ach ta moje naivita :D), a ono nic. Pak přišly první měsíce školy a… no všichni to známe, ne? No, nebudu dál zdržovat a tady je kapitolka, jenom krátká, ale jsem ráda, že jsem aspoň něco sepsala. :-)

Pašerácká stezka

10. listopadu 2014 v 10:46 | Fluffy |  Komentářová povídka - Pašerácká stezka
Ahoj všem návštěvníkům! =)

Nejdřív pár informací na začátek - komentářová povídka funguje jednoduše. Vždy navazujete příběh na to, co už bylo napsáno před vámi - jak do článku, tak do komentářů. Prosím, abyste ctili formu (tedy jak třetí osobu, kterou je povídka začata, tak i standard, který nastavil sám pan Flanagan - psát slušně. ;-)). Pokud povídku chcete probrat, je založen článek Diskuze k Pašerácké stezce, kam můžete směřovat dotazy, nebo názory, jak vás to baví, co se vám na povídce zatím líbilo nebo nelíbilo atd. =) Samozřejmě můžete i něco málo zmínit do svého povídkového komentáře - abychom mohli odlišit vaši malou autorskou vsuvku, piště ji mezi dvě hvězdičky (*váš text*) na samostatný řádek oddělený enterem.
Po měsíci (nebo i dříve, záleží na délce povídky, dám vám včas vědět) bude text napsaný všemi autory přesunut do nového článku a my budeme moci pokračovat pod nový, aby nedošlo ke kupení komentářů a dalo se v tom lépe vyznat. ;-)

Pevně doufám, že jsem základní pravidla vysvětlila jasně. A vzhůru do tvoření! =)


Diskuze k Pašerácké stezce

10. listopadu 2014 v 10:45 | Fluffy |  Komentářová povídka - Pašerácká stezka

Diskuze ke komentářové povídce Pašerácká stezka.

Výzva autorům a čtenářům

5. listopadu 2014 v 11:21 | Fluffy |  NEWS

Ahoj všichni. =)

Rok se s rokem sešel a já Vám opět píšu. =)

Protože se během podzimu na blogu rozhostilo takové to nepříjemné hladové ticho po nových dílech, zajímalo by mě, jestli a jak to vidí autoři se svými pokračováními. =) Vůbec nechci na nikoho spěchat, rubriky jsou Vám stále otevřené. =) Nechala jsem výzvu v bočním menu, ale nikdo z Vás na ni nereagoval. Pokud se rozhodnete povídku pozastavit a nechat si ji na později, napište mi to, abych to k vašemu dílku mohla napsat a dát tak najevo ostatním čtenářům, jak si na tom vaše povídka stojí. =) Pokud byste ji už dokončit nechtěli, schovám ji z hlavní stránky a napíšu k ní, že pokračování v dohledné době neplánujete. =)

Pro vás ostatní - je mi líto, že pro ty, kteří stále přispívají, si nenajdete ani minutku, nebo dvě, abyste po přečtení - a vím, že čtete, protože čísla na statistikách nabíhají -, autorovi dali nějakou zpětnou vazbu. Nikdo po vás nechce slohy, i jedna věta každého potěší. =) Nebudu lhát, že zřejmě i proto jsou stránky tiché... jednostranná práce se brzy omrzí.

Hanička měla skvělý nápad - a proto se teď obracím i na vás. Stáli byste o komentářovou povídku? Chtěli byste si zkusit literární činnost na pár řádcích? =) Já bych byla pro...! ;-)

Budu ráda, když mi dáte vědět, když se vyjádříte. =)