STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Srpen 2014

Ztracená - Prolog - Otrokáři

27. srpna 2014 v 9:57 | Fluffy |  Ztracená
autorka: Hanka


Tak tu máte slibovaný další výlet do světa Hraničářova učně s názvem Ztracená. Doufám, že se vám bude líbit, protože je to něco úplně jiného, než na co jste zvyklí z Černé perly. Evana a Tess tu nenajdete. Děj se odehrává až po skončení Královské hraničářky a hlavní hrdinkou příběhu je mladá otrokyně ze Sokora. Psát jsem začala ještě před vydáním čtvrtého dílu Bratrstva, které se tímto městem zabývá, proto vás prosím, abyste mé popisy brali s rezervou. :o)
Přeju vám příjemné počtení a snad mi tu zanecháte pár komentářů. Díky. :o)
Vaše Hanka

Anotace Hory štírů

26. srpna 2014 v 18:41 | Fluffy |  BRATRSTVO - NOVINKY
Člověk si přinese domů čtvrou knížku Bratrstva - a co nenajde vzadu? Anotaci k dalšímu pokračování...

Můj překlad byl trochu nepřesný, ačkoliv rozdíl mezi štíry a škorpiony žádný není. =D

Aby mě nikdo nenařkl z toho, že prozrazuju něco, co jste si přečíst nechtěli, najdete ji pod perexem. ;-)

Přízrak minulosti - 7. kapitola - Bylo nebylo

17. srpna 2014 v 10:33 | Fluffy |  Přízrak minulosti
autorka: Patt


7. kapitola - Bylo nebylo

Postel se mu nezdála dost pohodlná, vzduch příliš čerstvý a stěny přívětivé. Chyběla mu vůně moře a jeho přátelé. Necítil se ve své kůži, stále se ošíval a vrtěl se. Na stole pár stop před ním pomalu chladla jeho večeře. Jindy by ji spořádal ihned, ale nastala jedna z výjimečných chvil, kdy na jídlo neměl ani pomyšlení. Myšlenky mu v hlavě vířily jako uragán.

KNIHA ČTVRTÁ - Otroci ze Sokora

15. srpna 2014 v 10:00 | Fluffy |  Otroci ze Sokora
Bratrstvo 4 - Otroci ze SokoraČtvrtým svazkem série Bratrstvo se oblíbený autor John Flanagan opět vrací do světa Skandijců a námořních plaveb.

Nové dobrodružství začíná pověřením Hala a posádky jeho Volavky, aby sloužili coby námořní hlídka ve vodách spřáteleného Araluenu. Hal, Stig, Thorn a ostatní Volavky vyplouvají na moře s nečekanou novou členkou posádky na palubě. Nepřítel z minulosti se však vrací a Volavky musejí podniknout nebezpečnou cestu do Sokora, aby zachránily skupinu zajatých Araluenců před otroctvím. A přestože mohou tentokrát počítat s neocenitelnou pomocí araluenského hraničáře, není vůbec jisté, jak se jim podaří těžký úkol zvládnout.Datum vydání: 15. 8. 2014Australská obálka Hory Škorpiona!

9. srpna 2014 v 19:06 | Fluffy |  BRATRSTVO - NOVINKY
Dnes se na facebookovské stránce představila již v pořadí pátá obálka knižní série Bratrstvo, díl by měl vycházet na přelomu podzima a zimy. =) A vzhledem k tomu, že naše paní překladatelka pracuje jak drak, pokračování se dočkáme i my velmi brzy. =)


A ani Američané nezůstali pozadu...


Tak jak se vám líbí? =)


Pomsta - Prolog + 1. kapitola

4. srpna 2014 v 11:24 | Fluffy |  Pomsta
autorka: Astrid


Pomsta
Prolog

Otevřela jsem oči a uviděla jsem vysoké špičky jedlí a modré nebe. Zkusila jsem si vzpomenout, co se stalo, ale má mysl byla otupělá. Pomalu jsem si sedla, ale ostrá bolest v rameni mě donutila zase klesnout k zemi. Všimla jsem si, že mi z ramene trčí šíp a sykla jsem bolestí.