STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Duben 2014

Černá perla - 31. kapitola - Laro, kde jsi?

26. dubna 2014 v 11:29 | Fluffy |  Černá perla
autorka: HankaKapitola třicátá první

Laro, kde jsi?

Lynn na tom nebyla dobře. Caleb ji uložil na zem, zabalil ji do svého pláště, ale i přesto se třásla. S každou uplynulou minutou jí bylo stále hůř. Poté, co je Tess a Evan opustili, upadla do neklidného spánku. Tvrdila, že si jen potřebuje na chvilku odpočinout, načerpat sílu k hledání úkrytu, ale Caleb věděl své. A potvrdilo se mu to, když jí hlava klesla na prsa téměř hned po tom, co domluvila. Nechtěli ji budit, proto ji vzal do náruče, a celou tu dobu, co hledali nějaký úkryt ji nesl.

Vyhraj helmu inspirovanou Skandijci!

25. dubna 2014 v 10:22 | Fluffy |  NEWS

Při příležitosti vydání čtvrtého dílu Bratrstva: Otroci ze Sokorra australské vydavatelství pořádá soutěž o skandijskou helmu.
Podmínky soutěže najdete na jeho stránkách. Soutěž trvá od 1. 5. 2014 do 31. 7. 2014.

Bohužel musím podotknout, že podmínkou vstupu do soutěže je vaše fotografie s nově vydaným Bratrstvem ve vašich rukou. Pokud si knížku objednáte, máte zřejmě možnost se účastnit (český překlad bude vycházet s cca půl ročním zpožděním, takže se do soutěže s ním už nevejdeme). Taky musím říct, že pokud byste se účastnili a vyhráli, všechny náklady na cestu do Austrálie na vyhlášení si hradíte sami. =) Což pro nás Čechy není zrovna levná záležitost. =) Ale podělit jsem se musela! =)

John Flanagan se dělí o svůj pohled na Bratrstvo!

22. dubna 2014 v 16:18 | Fluffy |  BRATRSTVO - NOVINKY

Šest věcí, které jste o Bratrstvu nevěděli...


1. Jestli milujete Hraničářova učně, budete milovat Bratrstvo.

Pokud jste ještě nezačali číst sérii Bratrstva, je načase, abyste to udělali.

Protože vím, že pokud máte rádi Hraničářova učně, Bratrstvo se vám bude líbit. (Vím to, protože dostávám tolik e-mailů od čtenářů, které mi říkají, že je to pravda.)

Musím přiznat, že jsem byl trochu nervózní, když vycházela první knížka Bratrstva. ,Co když se lidem nebude líbit?´ptal jsem se sám sebe. Ale reakce byly 100% pozitivní. To je velmi potěšující.

Jsou tam skvělé nové postavy, které byste měli poznat.

Krásné Velikonoce!

21. dubna 2014 v 11:07 | Fluffy |  NEWS
Ahoj,
všem Vám přeju krásné Velikonoce. =) Pevně doufám, že kluci vykoledovali pořádnou nadílku a holky nedostaly moc nabančíno a snad si můžou v klidu sednout. ;-)

Připomínám, že stále běží narozeninová soutěž a máte ještě měsíc na to, abyste své povídky poslali. =)

Mějte se moc krásně!

Černá perla - 30. kapitola - Slzy nebe

13. dubna 2014 v 13:30 | Fluffy |  Černá perla
autorka: HankaKapitola třicátá

Slzy nebe

Ráno zastihlo pět uprchlíků s plnou silou jarní bouřky. Když opouštěli jeskyni, zdálo se, že pršet přestává, ale jakmile to Lynn vyslovila nahlas, déšť se spustil znovu. V dálce zaslechli hřmění.

Hrdinové nové generace - 4. kapitola - Smrt a zapomnění

11. dubna 2014 v 9:50 | Fluffy |  Hrdinové nové generace
autorka: WiseGirl


Kapitola 4
Smrt a zapomnění

Mezitím v Norgatu

'Je mrtvý,' táhlo jí hlavou, 'už nikdy neuvidím jeho oči, ty oči, ve kterých jsem vždycky měla útočiště. Už nikdy neuslyším jeho smích. Je pryč.' Stála na místě jako přikovaná a slzy jí tekly po tvářích. Viděla jen tělo, jeho tělo, které před ní leželo v prachu se šípem v hrdle. Poté uslyšela smích, šílený smích vycházející z hrdla muže v šedozelené pláštěnce, stojícího asi padesát kroků od těla stále s lukem v ruce.

VELKÁ NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ

6. dubna 2014 v 17:00 | Fluffy |  Narozeninová soutěž

VELKÁ NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ

Pojďme společně oslavit Johnovy kulatiny!


Syn Toskana - 5. kapitola - Bitva u Gargany

4. dubna 2014 v 12:47 | Fluffy |  Syn Toskana
autor: RohlíkusKapitola 5

Na pláních u vesničky Gargany se shlukovala vojska. Jedna patřila obávaným modře pomalovaným Skotijcům a druhá byla narychlo sestavená vojska plná falang, která se měla bít za Araluen.

Skotijské vojsko na pochodu znělo jako blížící se smrt a řev jejich vojáků jako řev lvů, kteří se měli brzo nakrmit. Mezi nimi byla i jejich velitelka Sargoth, ale když viděla, jak je araluenské vojsko vyzbrojené a rozestavěné, tak zpanikařila a na svém koni Kastovi se zařadila do zadních řad.

Horác a Evanlyn

2. dubna 2014 v 18:13 | Fluffy |  Obrázky
autorka: RenyNew

Tentokrát to byla Reny, kdo nám poslal svůj obrázek. Určitě vám nemusím napovídat, koho na něm můžete vidět, koneckonců i název článku sám o sobě dost napovídá. ;-) Já jí za takové krásné dílko moc, moc děkuju a smekám svůj imaginární klobouk! =)


Aprílek aneb Žádné filmové obsazení...

1. dubna 2014 v 8:44 | Fluffy |  NEWS
Ahoj všem,

je jasné, že jsem si z vás vystřelila. Byl to takový malý nejapný žertík. =D Snad mi to odpustíte. ;-)

Bohužel herce, kteří by naše oblíbené postavy hráli, ještě vůbec neznáme a teprve doufáme, že se natáčení rozběhne. Nejnovější informace se objevily tady. A zatím si musíme držet palce. =)

Co mě ale poslední dobou zarazilo, a není to už žádný vtip, je návštěvnost blogu, která dost roste. Bohužel to se nedá říct u komentářů u povídek. Ty spíš klesají a jen málokdy se objeví nějaká výjimka, že zrovna chcete s autorem daného díla diskutovat. Což má za následek taky to, že tu teď nové kapitoly přibývají pomalu - můj mail byl do minulého týdne ÚPLNĚ prázdný. (Tím i nepřímo vyzývám autory a autorky, jestli by mi dali vědět, jestli hodlají vůbec pokračovat ;-) Jen abych věděla, s čím mám ještě počítat. =))