STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Září 2013

Od prvního října! =)

29. září 2013 v 20:18 | Fluffy |  NEWS
Ahoj všem!
Mám za sebou první týden školy a bez mučení se vám přiznám, že je toho na mě zatím docela hodně, ale jsem si jistá, že si zvládnu čas nějak správně rozdělit, abych se mohla věnovat stránkám. =) Tudíž jsem se rozhodla, že blog zase rozjedu už tohle úterý, 1. října, a datum jsem zvolila naprosto záměrně - v Austrálii vychází poslední díl Hraničářova učně. =)

Takže na co se tu můžete těšit? =) Už na vás čeká pokračování Vysněného povolání, Černé perly a Pádu. =) Vrátíme se k prázdninovým rozhovorům - už se na vás těší Janka, Iviis, Hanka a v neposlední řadě i moje maličkost. =) Mám pro vás připraveno ještě pár novinek, které pomalu dostávají obrysy! Sledujte facebookovské stránky, aby vám začátek neutekl! =)

Těším se na vás a doufám, že se máte skvěle! =)

Fluffy

Oficiální trailer na celou sérii Hraničářova učně!

11. září 2013 v 17:55 | Fluffy |  NEWS
Na facebookovských stránkách australského vydavatelství se objevil nový trailer, který sumíruje všech dvanáct knih Hraničářova učně - rozhodně se na něj podívejte, podle mě jde o skvělý marketingový tah pro prodej dvanáctého dílu a připomenutí těch jedenácti předešlých. ;)


Pod perexem najdete překlad. =)
Navíc podotýkám, že u nás je kniha sedmá vlastně knihá pátá. =)

Krátká pauza

10. září 2013 v 18:19 | Fluffy |  NEWS
Ahoj všem,

chci se Vám moc omluvit, že teď blog trochu stávkuje, ale mám hrozný fofr - mimo jiné si dělám rozvrh do školy a mám z toho trochu nervy, protože mi nic nevychází, tak jsem si to původně navolila. =) Až se všechno kolem uklidní, zase najedu na normální režim, blog se vrátí do předprázdninového režimu. ;)

Děkuju všem za pochopení.

Pád - 1. kapitola - Bouře propuká

5. září 2013 v 18:31 | Fluffy |  Pád
autor: Laren


1. Bouře propuká

Okolí zříceniny hradu Gorlanu. Dva měsíce po svatbě Horáce a Evanlyn.

Postava v zeleno-šedé pláštěnce něco zamumlala ke svému koni. Malý kůň připomínající poníka zrychlil tempo. Will cítil, jak se mu vítr žene kolem hlavy. Cuk nabíral opravdu ohromné rychlosti.

"Stačí, trochu zpomal," řekl Will a poklepal koníkovi na bok.

Vysněné povolání - 33. kapitola

2. září 2013 v 17:44 | Fluffy |  Vysněné povolání
autorka: Iviis

Kapitola třicátá třetí

Z pohledu Iviis

"Takže teď tě na chvíli svážem, abysme měli jistotu, že nezdrhneš," zašklebil se Sergio. Na obzoru už byly vidět toskánské břehy. Pohybovaly se po nich postavy ve fialových pláštích.