STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Leden 2013

Dovolte mi, abych vás seznámila s tím, co se tady bude dít. =)

1. ledna 2013 v 15:15 | Fluffy |  NEWS
Co nás čeká na blogu v roce 2013?

"Iššo ni!"
Tenhle rok jsem se rozhodla, že mimo svých obvyklých předsevzetí - jako, že budu pilnou studentkou, budu víc cvičit a tak podobně -, si udělám hlavně předsevzetí, jak tenhle blog vrátit znovu do chodu a dokonce ho vylepšit. To pro mě znamená, že si na každý měsíc vytvořím plán, který by tomu měl dopomoci.

Jelikož leden je známý jako zkouškové období na vysokých školách, a ta moje bohužel není žádnou výjimkou, budu realistická, a tudíž se pokusím občas jen dohnat to, co jsem za poslední rok nečinnosti zameškala - obrázky, informace, videa. A snad se sem vrátí alespoň část čtenářů a část fanoušků Hraničářova učně, kteří mi to tu pomáhali udržovat v chodu.

Pokud tohle čte někdo, kdo mi přispíval svou povídkou, nebo kdo by třeba přispívat chtěl, budu ráda, když mi napíše mail, že o tom uvažuje, jak je na tom se psaním a jestli plánuje se k tomu v následujících měsících vrátit.

Já za sebe mohu slíbit, že svoji povídku Hra o čas dokončím, jakmile mi skončí zkouškové, a taky potěším snad některého čtenáře, že plánuji novou povídku; snad o nic méně zajímavou.

Taky se hned vrhnu na stránky, které mi psaly o spřátelení - okamžitě je přidám, aby každý viděl, odkud jste sem zabloudily. Znovu opakuji, že jsem vážně spřátelený blog na baterky - nemám čas chodit na ostatní stránky každý den, povinně komentovat, jen abych udržela přátelství. Jsem ochotná pro vás hlasovat, psát komentáře pod články, které mě dokáží zaujmout a propagovat vás i zde; ale pokud o mé přátelství jinak nestojíte a je podmíněno tím, že se musím pravidelně hlásit a pravidelně prosit, abych směla zůstat na jiných stránkách, je mi to velmi líto. Jsem doopravdy časově vytížený člověk a tohle nestíhám. (Většina z vás, kteří neprošli maturitním ročníkem a začátkem vysoké školy, to pochopí, až se k tomu sami "dohrabou". =D)

Budu ráda, pokud se znovu zapojíte do chodu blogu, protože bez vás to samozřejmě nejde. =) A budu ještě radši, když mi o sobě dáte vědět - ať už komentářem, nebo krátkou zprávou na mail. Na maily bych měla být schopná odpovídat denně, stejně tak jako jsem nejméně jednou za den přítomná na facebookovském profilu těchto stránek. Pokud je vám něco nejasné ve světě Hraničářova učně či Bratrstva, pokud máte dotazy, nebo vám v příběhu jen něco nesedí a rádi byste se s někým poradili - jsem vám ochotná kdykoliv a s čímkoliv pomoci, pokud to bude v mých silách.

Jestli jste se dočetli až sem a nepřestali ty moje žvásty louskat někde v polovině, pak máte obdivuhodnou trpělivost. =D A já vám za ni samozřejmě děkuji. =) Přeji vám všem do nového roku 2013 spoustu zdraví, úspěchů a osobní pohody. A doopravdy moc se těším na spolupráci s vámi.

Rozloučím se stejně, jako jsem začala. Jednoduchou větou, která v desáté knize skvěle vystihuje celého Hraničářova učně a dává nám tak najevo, proč je tahle série stále tak skvělá. Protože, když se všechno, co si umaneme, dělá společně a s přátelstvím, dají se porazit všechny neduhy světa. (Nebo Arisakovi sendžiové, samozřejmě. =D)

"Iššo ni!"