STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Už brzy. =)

Květen 2011

10. 5. 2011 - den, kdy se dostal na pulty desátý díl

11. května 2011 v 21:36 | Ju |  NEWS


Přesně včera se nám, českým čtenářům, dostal do rukou desátý díl z plánované dvanáctidílné série Johna Flanagana - Hraničářův učeň. S podtitulem Císař Nihon-Džinu.

Tak se přiznejte, kdo z vás už ho má doma a hltá stránky? =) A jak to na vás zatím působí? =) A pokud jste se ještě do knížky nezačetli, na co se těšíte? =)

Císař Nihon-Džinu - na pultech 10. 5.

4. května 2011 v 19:10 | Ju |  Císař Nihon-Džinu
Horác by se coby vyslanec v cizí zemi neměl vměšovat do vnitřních záležitostí - ale nedokáže nečinně přihlížet, jak se křivopřísežný šlechtic pokouší uchvátit trůn.

Horác odjel s vojenským poselstvím ke dvoru císaře Nihon-džinu. Od té doby už uplynuly celé měsíce, a on se dosud nevrátil. Pak Evanlyn dostane zprávu, že v Nihon-džinu vypuklo povstání sendžiů proti právoplatnému císaři a Horác se rozhodl zůstat a postavit se na stranu svrženého panovníka. Evanlyn si dělá o Horáce starosti a ve společnosti Willa, Alyss a Halta se mu vydá do Nihon-džinu na pomoc.
Zatímco Horác a Will se pokoušejí vytvořit z nihondžinských lesních dělníků vojenskou sílu, která by dokázala čelit dokonale vycvičeným sendžiům, Evanlyn a Alyss musejí překonat dlouho trvající vzájemné soupeření a hledat pomoc u tajemných horalů na severu.


http://www.egmont.cz/cz/knihy/hranicaruv-ucen-10/ - Knihu si můžete již objednat, ale bude zaslána až v den vydání.