STRÁNKY V REKONSTRUKCI!
Prosíme o trpělivost. =)

PS: Pro více informací nás kontaktujte na rangersapprenticecz@gmail.com

Hraničářský sbor

22. ledna 2011 v 18:31 | Ju |  Hraničářský sbor
fbvwek
Crowley

Crowley je velitelem hraničářského sboru a je hraničářem v Araluenském lénu. Je světlovlasý, veselý, často a rád se směje a je Haltův nejbližší přítel. Vybudoval si skrýš cestou na Sněmoviště, o které ví jen Halt s Willem. Je mistrem v tichém pohybu.


Bartell

Hraničář, který dohlížel na Seacliff před Willem. Také byl u Willových závěrečných zkoušek. Teď pracuje v archiváři sboru na hradě Araluenu.


Berrigan

Hraničář, který se stal potulným kejklířem poté, co přišel o nohu v bitvě se Skandijci. Často pracuje jako zvěd hraničářského sboru v přestrojení. V šesté knize učí Willa, jak má vypadat správný kejklíř. Sám hraje na kytaru.


Clarke

Clarke je jedním z nejnovějších hraničářů. Má mladšího bratra, který ho velmi obdivuje. Na starost dostal Willovo Seacliffské léno.


Geldon

Crowleyho poradce žijící na hradě Araluenu. Často dává rady princezně Kassandře, aby se uměla neslyšně a neviděně pohybovat.


Meralon

Meralon se objevuje v sedmé knize a je hraničářem Norgatského léna. Je nafoukaný a Will s Horácem nechápou, jak někdo takový se mohl vůbec stát hraničářem. Na jeho místo pak nastupuje Gilan.


Skinner

Skinner byl ve stejném ročníku jako Clarke, ale měl o něco lepší výsledné známky. Je štíhlý, trochu menší postavy a jeho matka je na něj velmi pyšná. Je hraničářem v Coledalu.


Starý Bob

Starý Bob cvičí koně pro hraničářský sbor. Říká se, že čím déle u koní je, tím víc se stává jedním z nich. Vycvičil Willova Cuka a sám prohlašuje, že je to jeden z nejlepších koní, které kdy poznal.


Další hraničáři: Merron, Andross, Alun, Harrison

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Janny Janny | 28. srpna 2016 v 19:58 | Reagovat

Ještě by to chtělo hraničáře z Prvních roků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama